مهره مار را كجا بگذاريم؟ یا مهره مار را کجا نگهداری کنیم ؟

۳٫۵
(۴۱۴)

مهره مار را کجای بدنمان بگذاریم ؟ بدنمان سوالی که همیشه خریداران عزیز از خودشون میپرسن مهره مار را کجا بگذاریم ؟ یا همین که مهره مار را کجا نگهداری کنیم ؟ در کل این سوالات به استاد خودش برمیگرده و اینکه محصول مهره مار اصل باشه بسیار مهم هست و چندین مورد که در ادامه توضیح داده ایم.برای اینکه بیشتر در رابطه با این مورد که مهره مار را کجا بگذاریم بیشتر اثر میکند با ما همراه باشید.

"تصویر

مهره مار را کجای بدن قرار دهیم ؟

مهره مار را كجا بگذاريم : همه کسانی که مهره مار دارند اول باید این را متوجه بشن که مهره مار آنها اصل هست یا نه ! در این رابطه مقاله ای آماده کردیم به نام تشخیص مهره مار اصل هستش که توصیه می کنم حتما این مقاله را هم بخوانید. مهره مار در نظر خیلی از کسانی که در حوزه ی دعا نو یسی فعالیت دارند اشتباه است.

راهنمایی ای که این عزیزان برای اینکه مهره مار را کجا بگذاریم اشتباه است زیرا بعضی ها ایمان دارن که باید جایی از بدن را با تیغ سوراخ کرده و مهره مار را در آنجا قرار دهیم. به غیر از بیماری هایی که در پی می تواند داشته باشد مضرات فراوانی دارد که توصیه می شود به هیچ وجه به حرفای چنین آدمهایی گوش ندهید.

مهره مار کجا بگذاریم ؟
مهره مار را کجا نگه داری کنیم , مهره مار کجا بگذاریم

غالبا مهره مار را روی بازوی سمت راست و یا جیب سمت راست نگهداری می کنند تا تاثیرات فوق العاده اش را نشان دهد. افرادی که مهره مار دارند دلربا هستند و به راحتی در همه جا مهرشان به دل می نشیند و در نظر همه افرادی که با آنها ارتباط دارند، زیبا جلوه می کنند و تمام چاکراهای بدن را پاکسازی می کند و سلامتی روحی و جسمی به فرد موردنظر خود می دهد. در واقع مهره مار به فرد کمک می کند خود درونش را بهتر بشناسد و آرامش درونی که در فرد ایجاد می کند، کمک می کند به راحتی بر مشکلات غلبه کند و پیروز شود.

عشق و محبت دو فرد را به یکدیگر زیاد میکند، کسانی که در امر ازدواج به مشکل بر می خورند فقط کافیست مهره مار را با خود به همراه داشته باشند، چرا که کسانیکه با خود مهره مار را به همراه داشته باشند، خوش اقبال ترند و از شانس بیشتری برخوردار هستند.

نگهداری و جای دقیق مهره مار کجاست ؟

همچنین موجب می شود، دارنده به مقام و ثروت بزرگ برسد و حرفشان برش داشته باشد. همچنین مهره مار باعث ایجاد ارتباطی توام با محبت بین دوستان و آشنایان می شود به گونه ای که همه او را قبول دارند و با به همراه داشتنش می توانند تاثیرات فوق العاده اش را ببینند. یونانیان و رومیان معتقدند کسانی که مهره مار دارند، مشکلاتی در زندگی نخواهند داشت و یک زندگی توام با موفقیت و خوش اقبالی را تجربه می کنند.

یادتان باشد مهره ها بایستی بنام زده شود تا تاثیراتش را در فرد بگذارد و کسانی مانند دعا نویسان و مرتاضان و همچنین افرادی که در علوم غریبه فعالیت دارند می توانند این مهره ها را بنام زنند. به راستی که خداوند در مهره ها نیروی عجیب و خارق العاده گذاشته است که می توان با آن به آرزوهای خود رسید و در کمال عزت نفس و عشق زندگی کرد. نگهداری و جای دقیق مهره مار کجاست ؟

مهره مار را کجا نگهداری کنیم ؟

مهره مار را می توان یکی از بهترین مهره ها در زمینه خوش شانسی و خاص بودن و محبت اطرافیان و پیشرفت هر چه سریع در مسیر زندگی دانست، مهره مار به همین راحتی بدست نمیاد و کسانیکه در این زمینه فعالیت و مارگیر ماهر و یا در زمینه علوم غریبه میباشند میتوانند این مهره ها را با سختی و خطر کردن بدست آورند.

از قدیم مهره مار ارزش بسزایی در بین مردم داشته و بیشتر حکام و اشراف و شاهان که از بزرگان و یا کسان تجار که از لحاظ مالی مشکلی نداشتند مهره مار را برای محبت مردمی و برای مورد اعتماد بودن و کسب مقام و ثروت و حکمرانی و حفظ جانی و مالی استفاده میکردند.

و مردم عام بخاطر قیمت مهره مار و کمیاب بودن مهره مار نمی توانستند مهره مار داشته باشند، مصریان بر این باور و اعتقاد بودند که مهره مار اگر کسی داشته باشد به صاحبش خوشی و عزت و احترام بین مردم و ثروت جلب و جذب صاحبش میکند و زندگی برایش سهل و آسان و خوشبختی را در زندگی به وضوح تجربه میکند.

شیوخ اعراب که بیشتر از لحاظ مالی تأمین هستند مهره مار را برای جذب و جلب محبت شدید…استفاده میکنند. گونه های مختلفی مار وجود دارد و مهره مارهای متفاوتی هم هست، مهره مار هر مار برد و قدرت خاصی دارد و از گونه های مار میتوان چند نمونه نام برد که مهره مار شاه کبری یکی از بهترین مهره مار هاست.

چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ کاربردش و یا مهره مار افعی که یکی از خاص ترین و کمیاب ترین مهره ها میباشد و سالی یک بار جفت گیری میکنند و مهره هایش بسختی با هزار زحمت و خطر بدست می آید، مهره مار به تنهایی هیچ تأثیری ندارد و باید نر و ماده باشد و مهره ها باید از یک جفت ماریکه جفت گیری شده بدست بیاید، و مهره ها با مهره های دیگر قاطی نشود که در این صورت هم بدرد نمی خورند،، مهره مار فقط بنام یک فرد میتوان کرد و فقط به صاحبش اثربخش هست و نه کس دیگری…

مهره ماریکه بنام شده بدرد هیچ کسی نمیخورد جز صاحبش، کسانی هستند در این زمینه فعالیت میکنند و بخاطر سودجویی میگویند مهره مار را میتوان بنام کس دیگر هم کرد و یا اگر باب میلتان نبود پس یا تعویض (عودت) میدهیم ولی این حرف معلوم میکند که در زمینه علوم غریبه فعالیت و علمی نداشته و چیزی در این باب نمیدانند و یا میداند برای سودجویی میگوید.

خاصیت مهره مار را کجا بگذاریم ؟

در هر حال مهره مار فقط مختص یک فرد هست و نه ارثی هست و نه برای دیگری اثربخش، مهره مار بدون افسون کردنش یا همان بنام کردنش به هیچ عنوان بدرد نمیخورد، باید مهره مار بنام فرد شود تا تأثیرات شگفت انگیزش را تجربه کنید و برای بنام کردنش باید کسیکه در زمینه علوم غریبه فعالیت دارد و علمی در این زمینه دارد مراجعه شود.

مهره مار را بعد از خرید و بنام شدن میتوان همراه نگه داشت، مهره مار برای تاثیر بیشتر در کیف بازوبند به بازوی راست میبندد. و یا در کیف گردنی نزدیک قلب آویزون میکنند.

اگر کنار مهره مار ناموس کفتار باشد تاثیراتش چندین برابر میشود و نتیجه ی مطلوبی را از همه لحاظ میگیرید، در کنار هم بودن این دو محصول فرد را از همه لحاظ و از هر حیث ساپورت میکند.

اگر مهره مار با ناموس کفتار باشد میتوان درکیف بازوبند به بازو گذاشت و یا در جیب راست همراه گذاشت و برای کسانیکه نمیتوانند مهره مار یا ناموس کفتار را همراه نگه دارند میتوانند در بالش یا همان متکایی که مختص خودشان هست در داخلش بگذارند و همان تاثیرات را دارد چون بنام فرد شده و هر کجا که باشد برایش کاربرد دارد.

در کل بخاطر بنام شدن مهره مار و یا ناموس کفتار فرد چه همراه گذارد و یا در مغازه در دخل پولش و یا در خانه و از بالای درب اتاقش یا درب ورودی خانه آویزان کند همان کارکرد را برای صاحبش دارد، مهره مار با فرج کفتار را اگر میخواهید همراه نگه دارید در سمت راست بدن بگذارید بهتر جواب میگیرید حالا بازو میبندید یا درجیب راست یا در سینه طرف راست میگذارید و یا درکیف طرف راست…

به راحت بودن خود فرد بستگی دارد،مهره مار هیچ تست خاصی هم ندارد و هر چه که میشنوید تماما مسائلی هستند که شما خبر ندارید.

مثلا تست سرکه که خیلی جاها مورد تبلیغ مهره مار هست، برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان سرکه بخاطر خاصیتیکه دارد و یا آبلیمو بخاطر خاصیتش هر مهره یا سنگ و یا استخوانی با وزن کم در داخل آبلیمو و یا سرکه بیندازید حرکت میکند.

پس ربطی به مهره مار ندارد، صدف های دریایی در بازار هستند که بخاطر بار مغناطیسی دریا و خاصیت خود سرکه و آبلیمو و بخاطر بار منفی و مثبت این صدفها در سرکه و آبلیمو بحرکت در می آیند و بنام مهره مار معروف شدند که اصلا مهره مار نیستند و مهره مار ربطی به سرکه و یا آبلیمو ندارد،ممکن هست کسانیکه تا به امروز و قبل از خواندن این مقاله با همین تست ساده احساس میکردند مهره مار اصل خریدند.

در حالیکه مهره مار اصلا هیچ تستی ندارد و مهره هایی که با این تست های گیج کننده که مشتری خبر ندارد میفروشند صدف دریایی هستند،

مهره مار فقط از شکل ظاهریش خریداری شود، و غیر این هر تستی هم بگویند یا خرافه هست و یا یجور شعبده بازی هست که شما از حقیقت واقعیش خبر ندارید و برای شما مبهم هست، مهره مار به همین راحتی بدست نمی آید و فراوان به تعداد زیاد نیست که مثل نقل و نبات بیرون برای فروش باشد.

قیمتش هم ارزان نیست لطفا قبل از خرید در کوچه و بازار و…هوشیار و تعقل خود و اندیشه خود را بکار گیرید که مثلا مهره مار به قیمتی که میخواهم بخرم ارزش خود مهره مار اصل را دارد یا خیر ؟ مهره مار آیا صد هزار تومان یا سی صد هزار تومان میدهند؟ عقل حکم می کند که به همین راحتی بدست نمی آید که با این قیمتها بدهند!!!پس حتما مشکلی در کار هست.

یاتقلبی هست یا از یک جفت ماریکه جفت گیری شده نیستند (حتی مهره مار باشند از یک جفت ماریکه جفت گیری شده نباشند بدرد نمیخورد و تاثیرگذار نیستند) یا اینکه آخر سر صدف دریایی هستند. با اینکه وارداتی هم باشند مهره مار ها اگر به این قیمت هم باشند مطمئن باشید چیز درستی نیست ، پس فریب احساسات خود را نخورید.

سایت mohrew چندین سال هست که در زمینه علوم غریبه ، فروش مهره مار ، ناموس کفتار ، مهره سلیمانی ، مهره گبری و … در این زمینه به خواست متقاضیان زیاد و مردم عزیز فعالیت و مشاوره دارد.

نتیجه گیری

و در آخر اینکه امیدوارم این مقاله براتون مفید بوده باشه دعوتتون می کنم به امتیاز دادن ستاره ای از کاربران عزیز مچکرم.

سایت mohrew چندین سال هست که در زمینه علوم غریبه ، فروش مهره مار ، ناموس کفتار ، مهره سلیمانی ، مهره گبری و … در این زمینه به خواست متقاضیان زیاد و مردم عزیز فعالیت و مشاوره دارد.

قیمت مهره ی مار اصلی : ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان میباشد برای خرید با شماره ی روی عکس تماس حاصل فرمایید.

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳٫۵ / ۵٫ شمارش آرا: ۴۱۴

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button