مهره مار اصل و انواع مهره مار اصلی چیست ؟ جامع ۲۰۲۳

۴٫۴
(۱۳۰۱)

مهره مار اصل چیست ؟ یکی از سوال هایی که همیشه پرسیده شده. داخل این مطلب به ” انواع مهره مار ” و بررسی آنها خواهیم پرداخت. درباره ” خواص مهره مار یا خاصیت مهره مار اصلی ” صحبت خواهیم کرد. همچنین اشاره هایی به موضوعات ذکر شده می کنیم. ” فرق مهره مار اصلی و تقلبی ، طرز استفاده از مهره مار یا از مهره مار چگونه استفاده کنیم ؟ ” ، ” اعمال مهره مار و تفاوت مهره مار و خرمهره.

محتوا نمایش

در این مقاله می خواهیم تمام سوالات و ابهامات را برای همیشه حل کنیم. خیلی خلاصه ب تمامی مسائل مهره مار می پردازیم، در ادامه با مهره آی آر mohrew همراه باشید.

مهره مار اصل چیست ؟

در واقع یکسری چیزها از قبیل مهره مار را نمی توان به راحتی توصیف کرد. و یا برایش دلیلی آورد.

بایستی فرد با داشتن آن یک چیزهایی را تجربه کند.

مهره مار اصل نیرویی ماورائیست که پروردگار به آن بخشیده است.

مهره مار اصلی چیست ؟
جفت گیری مار نر و ماده

انرژی های مثبتی که از طرف خداوند به این مهره‌های کوچک داده شده است، باعث معجزه هایی می شود.

یکی از این معجزه ها رسیدن به زندگی در کمال آرامش و اعتماد بنفس و جذابیت می باشد.

به راحتی می توانید به موفقیت و جاه و مقام دست یابید. همیشه در زمینه شغلی جلوتر از دوستان و آشنایان باشید.

این مهره های جادویی مدتهاست که مورد توجه و استقبال مردم و اقوام مختلف قرار گرفته است.

گفته می شود که در گذشته قبایل مختلف و برخی از پادشاهان از ” مهره مار اصل ” برای موفقیت در امور و حکومت خود استفاده می کردند. دلیل روی آوردن به این مهره ها، لذت بردن از خواص خارق العاده آن است.

با گذشت زمان ، بسیاری از افراد به دلیل قدرت خارق العاده آن در پی یافتن این سنگ قیمتی برای برآوردن نیازها و خواسته های خود بودند.

با گذشت زمان ، خواص مهره مار باعث شد که این سنگ به عنوان یک سنگ قیمتی طبقه بندی شود. در نتیجه ، مهره جادویی با محبوبیت خود توانست طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

تعریف مهره مار اصل : حاصل جفت گیری یک جفت مار نر و ماده می باشد. جفت گیری مارها اکثرا در فصل بهار اتفاق می افتد. مارهای خاصی وجود دارد که هنگام جفت گیری ، برای یافتن جفت خود ، چیز جدیدی در بدن آنها شکل می گیرد.

ترشحی است که مار در طول یک سال بر روی سر خود تولید می کند. این ترشح استخوانی و شبیه به یک پیله می باشد از بار مغناطیسی زیادی برخوردار است که آن را مهره مار می نامند.

خاصیت های مهره مار اصلی

خواص مهره مار یا خاصیت مهره مار را به طور دقیق در همین پارگراف توضیح خواهیم داد.

مهره ی مار از قدیم الأیام به محبت و بخت گشایی و  خوش شانسی معروف است.

خواص مهره ی مار
خاصیت مهره مار

این سنگ های کوچک موجب جلب محبت قوی اطرافیان و آشنایان شده، همچنین دشمنان را دفع می کند و دوستان بسیار زیادی را به سمت شما جذب می کند. خواص مهره مار اصلی به همینجا ختم نمی شود.

بارهای مغناطیسی مهره های مار اعصاب را آرام کرده و استرس و عصبانیت را کاهش می دهد. که هیچ کس هرگز آن را تجربه نکرده است. اینها جزء کوچکی از خاصیت مهره مار است.

خاصیت های مهره مار اصل بسیار است که به صورت تیتروار اشاره می کنیم:

 1. ایجاد عشق و علاقه و بهبود روابط عاطفی بین دوستان و دیگران
 2. رونق کسب و کار همینطور بهتر شدن رزق و روزی
 3. یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز سنگ مهره ها ، خاصیت کارگشایی آن است
 4. توانگر شدن و خوش اقبال بودن در تمام لحظه های زندگی
 5. دارنده سنگ جادویی مار دلربا و جذاب خواهد بود و آرامش درونی بی نظیری خواهد داشت
 6. قدرت جسمی و روحی بالا و محبت و عشق فراوان در بین سایر خلایق
 7. بخت گشایی در مواردی که افراد احساس بسته شدن بخت خود کردند. (خواص مهره مار برای ازدواج)
 8. خوش شانس بودن در اکثر مواقع زندگی
 9. داشتن اعتماد به نفس بالا
 10. به دور بودن از چشم نظر بد

مواردی که گفته شد از مهمترین ویژگی ها و خواص جادویی این مهره ها بود.

در نظر داشته باشید که خواص داشتن مهره مار اصلی بیش از اینهاست که بعد از خرید و استفاده به آن پی خواهید برد.

انواع مهره مار اصل و بهترین نژادها

انواع سنگ مهره های اصل را در سطح آنلاین اینترنت داریم به آنها اشاره می کنیم. با بهترین و برترین نژادهای مهره مار اصل نیز آشنا خواهید شد.

اولین محبوبیت این محصول در هند ظاهر شد.

انواع مهره مار اصل
انواع مهره مار اصلی

امروزه هند و جزایر اطراف به دلیل وجود گونه های مختلف مارها از جمله شاه کبرا (دابویا) ، افعی های اوراسیا و پایتون موفق شده اند از انواع سنگ مهره نهایت استفاده را ببرند. مارهای اصلی جهان که کشور هندوستان در خود جای داده است.

بهترین نژاد های مهره مار اصلی : از برترین نژادهای مهره های مار می توان به مهره مار شاه کبرا ، مهره مار افعی و مهره مار هندی اشاره کرد – مهره مار شاه کبری یا به اصطلاح مهره مار دابویا و مهره مار مار هندی .. در همین حال ، طبق تجربه گذشته ، می توانند در اولویت قرار گیرند.

مهره مار افعی نیز فوق العاده مهره های قوی و قدرتمندی هستند به دلیل کمیاب بودن این نوع مهره ها قیمت به نسبت بالاتری دارند که به مشتری های به خصوص ارائه می شود.

توصیه سایت مهره آی آر با بیش از ۱۲ سال تجربه در زمینه ماورالطبیعه به خصوص مهره ی مار ، طلسمات و … به مطلب های عجیب و غریب و اسم های من در آوردی اعتماد نکنید.

چند نوع مهره مار اصلی داریم که فقط و فقط در سایت ما یافت می شود. در ادامه به فرق مهره مار اصلی و تقلبی بودن آن میپردازیم.

فرق مهره مار اصلی و تقلبی

فرق مهره مار اصلی و تقلبی که اکثر خریداران محترم قبل از خرید می خواهند اطلاعات بیشتری داشته باشند. در سطح اینترنت مطالبی بسیاری منتشر شده به عناوین مختلف از موضوع فرق مهره مار اصلی و تقلبی بودن آن که به شرح زیر است:

 • تشخیص مهره مار اصل با سرکه
 • فیلم تشخیص مهره مار اصل
 • فیلم حرکت مهره مار در سرکه
 • تست مهره مار با سرکه
 • تست مهره مار اصل با سرکه
 • جفت شدن مهره مار در سرکه
 • گذاشتن مهره مار در سرکه

البته این موارد بخشی از عناوین سرچ شده کاربران در گوگل است .

فرق مهره مار اصل و تقلبی
فرق مهره مار اصلی و قلابی

اما واقعیت این است که مهره ی مار اصلی هیچ تستی ندارد. ما این موضوع را در یک مقاله جداگانه به طور مفصل با نام تشخیص مهره مار اصل از بدل و تست اصل بودن مهره مار توضیح داده ایم.

مهره ها به دلیل داشتن بار های مغناطیسی مثبت و منفی که دارند داخل سرکه به هم جذب می شوند. طبق مطالعات و تجربه چندین ساله ما هیچ ربطی به اصل و بدل بودن آنها ندارد.

مهره های مار کوچکی که به اندازه لپه می باشد و قدرت فوق العاده اندکی دارند را به قیمت های بسیار بالایی می فروشند. همچنین برای تست آنها روش سرکه را پیشنهاد می دهند که با تاسف بسیار می گویند بعد از تست سرکه اثر آنها از بین می رود که کسی آزمایش نکند. ?

از مهره مار چگونه استفاده کنیم ؟

طرز استفاده مهره مار اصل : کسانی که این نوع مهره ها را دارند باید به بهترین نحو از آن استفاده کنند. طبق تجربه ما بهترین حالت استفاده از مهره مار اصل است که در اولین وهله به هیچ احدالناسی نگویید که چنین سنگ های با ارزشی دارید.

چگونه از مهره مار استفاده کنیم ؟
طرز استفاده از مهره مار

چرا که این سنگ ها سرگرمی یا بازی به حساب نمی آید که به همه علنی کنیم. بعد از علنی کردن آن مطمئن باشید با تعداد زیادی موج منفی برخورد خواهید کرد. زیرا اطرافیان شما اطلاعات کافی برای پذیرش تاثیرات مهره مار ندارند. لیکن شما از مهره ها زده خواهید شد و کارایی لازم را برای شما نخواهد داشت.

طرز استفاده مهره مار :  برای استفاده از این سنگ های جادویی مقاله ای جداگانه با نام مهره مار را در کجا نگهداری کنیم و استفاده کنیم ؟ آماده کرده ایم که می توانید مطالعه کنید. به طور خلاصه شما می توانید مهره ها را در خانه داخل بالشتان نگهداری کنید، یا در یک پارچه حریر پیچیده و به بازوی خود بسته همراه داشته باشید. در هر دو حالت تاثیر مثبت خود را خواهد گذاشت. از مزایای همراه داشتن مهره مار در پاراگراف بعدی توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.

مزایای همراه داشتن مهره مار

به همراه داشتن این مهره های جادویی مزایای بسیار زیادی دارد که در زیر به مهترین آنها اشاره می کنیم:

مزایای مهره ی مار به این شرح است :

 1. با همراه داشتن مهره اصلی مار می توانید با سایر افراد ارتباط خوبی برقرار کرده و یک جایگاه ایده آل را در میان اطرافایان خود به دست آورید.
 2. ایجاد اعتماد به نفس بیشتر و افزایش میزان انگیزه شما در انجام کارهای گوناگون.
 3. بار مغناطیسی موجود در سنگ مهره ها با کاهش استرس، سبب ایجاد آرامش روحی و روانی بیشتر می گردد. افرادی که آرامش نداشته باشند و یا در معرض استرس و اضطراب قرار داشته باشند، در ملاقات با شما این آرامش درونی را احساس کرده و از بودن در کنار شما لذت می برند.
 4. مورد توجه قرار گرفتن در جمع و افزایش میزان جذابیت فردی، از دیگر مزایای منحصر به فرد مهره  مار اصلی می باشد.
 5. بهبود وضعیت مالی و همچنین افزایش شانس نیز با به همراه داشتن مهره های جادویی امکان پذیر می باشد.
 6. در پیشگیری از بیماری ها نیز بسیار تأثیر گذار است. و با همراه داشتن آن می توانید درد را به میزان زیادی کاهش دهید.

این هم از مزایای سنگ مهره جادویی اصلی اگر شما هم مایل به داشتن مهره مار اصلی هستید می توانید به خرید و قیمت مهره مار اصلی مراجعه کنید. یا برای مشاوره با شماره ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴ تماس بگیرید.

اعمال مهره مار چیست ؟

اعمال مهره مار: نوعی دعا و جادو که برای فعال شدن بر روی سنگ مهره جادویی انجام می شود ، که اعمال مهره مار نامیده می شود.

این عملیات باید به روشهای خاص و در طی تشریفات ویژه روی مهره ها انجام شود تا خصوصیات مهره مار ظاهر شود. این افسون ها و طلسمات را باید یک متخصص و مجرب در زمینه علوم غریبه بخواند.

تا بتوانیم از مهره های خود با خیال آسوده و راحت استفاده کنیم.

در صورت انجام صحیح اعمال مهره مار ، مهره ها پس از مدت زمان مشخصی (۴۰ روز) اثرات خود را نشان می دهند.

این عملیات باید در چند مرحله انجام شود تا در عملکرد مهره مار اختلالی ایجاد نشود. برای دعای مهره مار اصلی می توانید بیشتر مطالعه کنید.

اعمال و دعای مهره مار
اعمال مهره مار اصل

تفاوت مهره مار و خرمهره در چیست ؟

تفاوت بین این مهره ها در این است که کارایی خرمهره با سنگ مهره مار کمی متفاوت است.

تاثیر های خرمهره اصل به اندازه ای قابل توجه است.

تفاوت عمده مهره مار و خرمهره در استفاده کردن و نتیجه دیدن از آنهاست.

بهترین نتیجه ها را ما در مکمل مهره مار و ناموس کفتار کنار هم دیدیم. ما محصولی به عنوان خرمهره اصل نیز ارائه می کنیم. لازم به ذکر است که اکثر خرمهره هایی که در بازار ریخته قلبی بوده و کارایی قطعا ندارند.

مهره مار هندی دابویا

نژاد دابویا مانند شاه کبرا از قدرت و کارایی بالاتری برخوردار است با این تفاوت که مهره مار شاه کبرا میدان مغناطیسی وسیع تری نسبت به دابویا دارد. بنابراین می توان گفت که شاه کبری یک سر و گردن بالاتر از  مهره مار دابویا هندی است.

به طور کلی نژاد شاه کبرا را می توان به دو دسته تقسیم کرد.

مهره مار دابویا هندی
مهره مار دابویا هندی

دسته اول: مار مهره مار هندی است که نحوه تهیه این مهره ها به دست مارگیران هندی می باشد. بنابراین در هند علاوه بر استفاده از خواص دیگر مارها مانند پخت پوست مار, روغن مار, و … نیز استفاده می کنند.

دسته دوم: از مهره مار شاه کبری یک مار وحشی طبیعی است, که در کوه و جنگل ها زندگی می کنند. این نوع مارها مخفیانه و دور از چشم انسان عمل جفت گیری را انجام می دهند. و به دست آوردن چنین مهره هایی اصلا کار ساده ای نیست. هر دو مهره کاملا اصیل هستند، اما تفاوت اصلی این است که شاه کبرا طبیعی قدرت بسیار بالایی دارد و می تواند میدان های مغناطیسی بیشتری برای جذب انرژی های مثبت در اطراف خود تولید کند.

بررسی مهره مار دابویا

دابویا همچنین یکی از مهره های مارها است که نیروی مغناطیسی بالایی دارد و می تواند انرژی مثبت بیشتری را به خود جذب کند و با کمک مهره جذابیت مارها انرژی مثبت جذب شده در اطراف صاحب مهره مار را منتقل می کند.

مهره دابویا از نظر شکلی و شکل ظاهری بسیار شبیه مهره مار شاه کبرا هندی است و اندازه کمی کوچکتر از مهره مار شاه کبری می باشد.

کارایی مهره مار برای کار و تجارت

افرادی که پس از تلاش های متعدد برای یافتن شغل و تجارت مناسب برای خود کاملا ناامید شده اند یا به قول خودشان می گویند (ما به هر دری می زنیم نمیشه) که به لطف اثر مهر مار می توانند به شغل مورد علاقه خود برسند.

مثلا, شما در حال صحبت کردن با یک مدیر هستید، در اینجا به استخدام یک شرکت یا فروشگاه دربیایید. تابش انرژی مثبت مهره مار از شما به مدیر می تواند نظر مدیر مربوطه را جذب کند و بیشتر از همیشه تاثیر بسیاری بر تصمیم گیری پاسخ مثبت برای شما باشد.

اثربخشی مهره مار برای جذابیت و محبت

اگر شما جزو افرادی هستید که بر این باورند شما جذابیت کمتری دارید , و یا شما جذاب نیستید یا اطرافیان خود را نمی توانید جلب کنید شما می توانید یک مهره مار تهیه کنید.

این محصول محبوب با جذب افراد به سمت شما و انتقال انرژی مثبت می تواند محبوبیت و جذابیت خاصی را برای شما به ارمغان بیاورد. علاوه بر این, اگر شما یک دوستی و یا ارتباط با کسی دارید که احساس می کنید رابطه مثل قبل نیست و سرد شده اید, شما می توانید از خواص مهره مار به منظور افزایش مهربانی استفاده کنید.

فواید مهره مار برای خوش شانسی و خوش اقبالی

افرادی که همیشه ادعا می کنند کاملا ناراضی هستند و به هیچ چیز نمی رسند یا در حال حاضر همه چیز گیج شده و حاصل نشده است می توانند از خواص و فواید مهره مار برای خوش شانسی استفاده کنند.

خواص مهره مار اصل
خاصیت مهره مار اصل

مهره ها با دادن انرژی مثبت به شما می توانند به شما در رسیدن به خوشبختی و خوش شانسی کمک کنند. درصد شانس افراد به نوع نگرش و چشم انداز بلند مدت نیز بستگی دارد. و درصد بیشتر به نوع انرژی مثبت در اطراف شخصی که می تواند این انرژی های مثبت را از طریق مهره مار دریافت کند بستگی دارد.

فواید مهره مار برای سلامتی و رفاه

برخی از افراد هستند که همیشه احساس پوچی و ناامیدی می کنند و خود را کاملا تاریک می بینند و افکار منفی این افراد را تحت الشعاع قرار می دهند و مانع از تصمیم گیری بهتر در مورد پیشرفت زندگی خود می شوند.

مهره مار با ایجاد انرژی مثبت در افراد به شما امکان می دهد در کمترین زمان ممکن به فرسایش برسید و رفاه فرد را بهبود می بخشد و احساس مثبت و دلپذیری را در او ایجاد می کند. چنین افرادی همیشه در مورد عزت نفس پایین خود صحبت می کنند و می گویند این باعث می شود از برقراری ارتباط با دیگران دوری کنند.

فواید مهره مار برای رابطه زن و شوهر

اگر با شوهر/همسر خود مشکل دارید یا همسرتان ه شما توجه نمی کند یا دخالت دیگران باعث شده است که او احساس سردی کند یا اینکه مشکلات و بحث های غیرضروری در زندگی وجود دارد با کمک مهره مار می توانید این رابطه را به یک رابطه مثبت و مطلوب در مسیر داشته باشید و در نهایت از زندگی مشترک خود بهترین نتیجه را بگیرید. اثرات مثبت مهره مار به شما امکان می دهد زندگی خود را بهتر ببینید و درک کنید و می توانید از دقیقه به دقیقه لذت ببرید.

خاصیت مهره مار اصل برای بازگشت معشوق
فواید مهره مار برای بازگشت معشوق

خواص مهره مار برای بازگشت معشوق

اگر, به هر دلیلی با معشوق خود رابطه تان بهم خورده است, یا باعث شده است که رابطه تان بهم بخورد یا هر گونه مشکلات دیگر با معشوق خود دارید مهره مار می تواند کمک به بهبود رابطه و بازگرداندن یک دوست باشد.خواص مهره مار می تواند شانسی برای بازگشت معشوق خود باشد.

در نتیجه با دریافت انرژی های مثبت با مهره مار می توانید یکی یکی بر مشکلاتی که در راه شما ایجاد می شود غلبه کنید و بنابراین این رابطه عاشقانه را دوباره شروع کنید و سعی کنید پایه های عشق خود را تقویت کنید.


قیمت مهره مار اصلی

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید مهره مار به لینک ارجاع شده سر بزنید.

مهره مار اصلی
مهره مار اصلی شاه کبری
نام محصول قیمت محصول سفارش محصول
مهره مار شاه کبرا (شاه کبری) یا دابویا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان تماس با شماره ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴ و ارسال رایگان درب منزل

مهره مار دابویا
خرید مهره مار دابویا
نام محصول قیمت محصول سفارش محصول
مهره مار هندی اصل (مهره مار دابویا) ۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان تماس با شماره ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴ و ارسال رایگان درب منزل
سوالات متداول درباره سنگ جادویی مار جامع ترین سوالات کاربران

آیا مهره مار شیطانی است ؟

شما خودتان فکر کنید وقتی خداوند چنین مهره هایی را به صورت کاملا غریزی در مارها ایجاد کرده اند باید شیطانی باشد ؟!!! قطعا خیر این یک تفکر اشتباهی است درباره این سنگ مهره ها.

آیا مهره مار نجس است ؟

سنگ مهره هایی که از دو مار نر و ماده به وجود می آید به هیچ عنوان نمی تواند حکم شرعی داشته باشد که نجس باشد یا نباشد.

ایا مهره مار شانس میاورد ؟

قطعا بله، این سنگ مهره ها به طور خارق العاده ای می توانند روی انسان ها تاثیرهای به خصوصی می تواند داشته باشد . به شرط آنکه اصل باشد. در موقع خرید به اصل بودن سنگ مهره ها توجه داشته باشید.

آیا مار مهره دار است ؟

اگر از لحاظ جانور شناسی این سوال را پرسیده شده جواب : بله مارها از گروه مهره داران هستند. و اگر منظور مهره مار بود که از حاصل جفت گیری بعضی مارها به وجود می آید که می توان به نژادهای برتری مثل مار کبری ، مار پیتون و مار افعی .

ایا مهره مار در قران امده ؟

خیر، اگر جای دیگری این موضوع را خوانده اید باید بگویم چنین چیزی در کتاب مقدس قرآن نیامده. و سنگ مهره ها در واقع یک نتیجه علمی است. که در زمان های قدیم هم از قدرت و خواص های آن استفاده می کردند.

ایا مهره مار باطل میشود ؟

این سنگ مهره ها بعد از تهیه به نام می شوند و تنها به صاحب آن تعلق دارد. کس دیگری از آنها نمی تواند استفاده کند. به این شکل می توان آن را باطل خواند.

ایا مهره مار حرکت می کند ؟

در یک جای ثابت خیر، ولی اگر در سرکه بگذارید به دلیل داشتن بارهای مغناطیسی مثبت و منفی حرکت می کنند و به همدیگر می چسبند. لازم به ذکر است که این ها دلیل بر اصل بودن سنگ مهره نیست. به اطلاعاتی که در سطح اینترنت میخوانید اعتماد نکینید. در همین مقاله به تمامی واقیت های این مهره ها پرداختیم.

مهره مار اصلی چگونه است ؟

تنها بعد از یک بار استفاده از آن می توانید به اصل بودن آن پی ببرید که بعد از به نام شدن ۴۰ روز بعد فعال می شوند. برای هر شخص منحصر به فرد جواب های متفاوت البته مثبت می دهد. تنها مرجع اصلی این نوع سنگ مهره ها فقط در سایت مهره آی آر می توانید ببنید.

مهره مار داشتن به چه معناست ؟

شما هم در زندگیتان دوستان و آشناهایی داشتید که به چشم خود دیده باشید هرکاری انجام میدهند موفق و پیروز هستند. بسیار دوست داشتنی و در عین حال جذاب، این یک راز است که اطرافیان شما نمی گویند آنها این سنگ گرانبها را دارند. و از آن استفاده می کنند.

چگونه مهره مار بگیریم ؟

برای خرید این مهره ها البته اصل و همراه به نام کردنشان در همین مقاله می توانید اقدام به خرید و مشاوره قبل از تهیه محصول داشته باشید.

چگونه مهره مار را در بیاوریم ؟

سنگ مهره های جادویی در آوردنی نیست ، اگر در سطح اینترنت می بنید شخصی از سر مار، مهره در می آورد یا کسی مهره را در دست خود حرکت می دهد یا امثال اینها باید بگم جز تردستی و دروغ نیست که فقط برای جذب مشتری انجام می شود.

چگونه مهره مار پیدا کنیم ؟

اگر به دونبال پیداکردن سنگ مهره های جادویی میگردید،باید بگویم که تنها مار گیرها و مرتضان هند و پاکستان قادر به یافتن و جفت کردن مهره ها را دارند. در ایران فقط در کنار دریا شاید مهره های لپه شکل ریز که حاصل جفت گیری مارهای آبزی هستند یافت شود. به طبع چنین مهره هایی قدرتی ندارند.

چگونه مهره مار داشته باشیم ؟

برای داشتن سنگ مهره های اصلی می توانید از فروشگاه های اصلی اینترنتی اقدام به خرید بکنید، یکی از بهترین و اولین سایت های فروش این نوع از مهره ها اصل سایت مهره آی آر می باشد. غریب بیش از ۱۲ سال تجربه فروش محصولات این چنینی در بازار. تنها ارائه کننده سنگ مهره های اصل و ناموس کفتار اصل همراه طلسمات از قسمت های مختلف سایت دیدن فرمایید.

چگونه می توان اثربخشی مهره مار را مشخص کرد ؟

در نظر داشته باشید که عملکردها با دعا و طلسم مهره مار فعال می شوند و تا زمانی که نام مالک (صاحب مهره مار) مشخص نشود این خصوصیات کاملا پنهان می مانند. بنابراین به این نتیجه می رسیم که برای استفاده از خصوصیات و عملکردهای باید مهره مار ابتدا فعال شود.


 مهره مار اصل و تقلبی

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۴٫۴ / ۵٫ شمارش آرا: ۱۳۰۱

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

30 دیدگاه دربارهٔ «مهره مار اصل و انواع مهره مار اصلی چیست ؟ جامع ۲۰۲۳;

 1. اگر به دنبال مهره مار اصل هستید بهترین سایتی که می توانید
  از آن خرید کنید همین سایت است
  صادقانه باهم معامله کردیم
  دستش درد نکنه!!!

  پاسخ
 2. سلام . من دو دفعه با فاصله چند روز حواسم نبود و مهره مار رو هر دفعه بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه هنگام خواب گردنم بود . ایا مشکلی پیش میاد؟ کم تر از یک هفته هم هست به گردن میندازم . جدا از اون یه مهره مار دیگه هم دارم که به گردنم میندازم که اثرش دوبرابر بشه و خداروشکر اون یکی هنگام خواب گردنم نبوده

  پاسخ
 3. اگر کسی دعانویس سراغ داره که میتونه سحر و جادو باطل کنه، لطفاً پیام بده یا تماس بگیره. اطرافیان با سحر و جادو زندگیمون را نابود کردند.

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   مهره مار اصل فقط زمانی به دست میارید که از اهلش خریداری کنید !
   سایت مهره آی آر بیش از ۱۳ سال سابقه در زمینه علوم غریبه می توانید یک محصول قابل اعتماد برای شما ارائه دهد.

   پاسخ
  • یه توضیحی برای مشتریانی که با هر مطلبی نظرشون رو تغییر میدن :
   دوستان عزیز که به دنبال مهره مار اصل هستند بگویم فروشگاهی که از جنس و کالای خود مطمئن باشد به دنبال نشان دادن اصل و قلابی نمی باشد.
   کلایی مانند مهره مار به هیچ وجه نمیتواند تضمین داشته باشد ، چرا که این محصول لوازم الکترونیکی نیست که به همه آدمها به یک شکل کار کرد داشته باشد.
   از نظر سایت مهره آی آر فروشگاهی که تضمین این نوع کالاها را می دهد و به قیمت کمی آن را عرضه می کند یا تجربه کمی در این وادی دارد یا سهوا اینکار را انجام می دهد.

   پاسخ
  • اولین مرجع مهره مار در ایران بدون تضمین چیزی که احساس آدمیزاد باید تاییدش کنه نه یکی دیگه از سمت استفاده کننده.

   پاسخ
 4. سلام! من فقط می خواهم برای اطلاعات عالی خود که اینجا در این پست دارید ، یک لایک بگذارم. من به زودی به وب سایت شما برمی گردم.

  پاسخ
 5. ممنونم ، این همون چیزی است که من به دنبال آن بودم ، چه مهره ماری ! موجود در اینجا در این وب سایت ، با تشکر از مدیر این وب سایت. |

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button