سنگ مهره سلیمانی اصل قدیمی چیست ؟ خرید و قیمت مهره سلیمانی اصل در سال ۲۰۲۲

۳٫۶
(۲۴۴)

مهره سلیمانی قدیمی اصل چیست ؟ در گذشته از سنگ مهره سلیمانی مهره های گرد سیاه و سفیدی درست می کردند، که به شکل و رنگ چشم گوسفند مرده بود.

و برای جلوگیری از زخم چشم آویزان از گردن کودکان یا گاهی برای زیبایی استفاده می شد.

“مهره سلیمانی” مهره ای رایج در یمن است که به عقیق راه راه یا بابا قوری معروف است. لایه ها و رگه های موجود در این سنگ طیف وسیعی از رنگ ها را تشکیل می دهند که می تواند سفید، آبی، قرمز، سیاه، زرد، خاکستری، سبز، بنفش، قهوه ای و صورتی باشد.

سنگ مهره سلیمانی اصل چیست ؟

می گویند “سنگ مهره سلیمان” باعث تقویت درک ذهن و تقویت اراده می شود همچنین تثبیت تعادل بین حالات جسمی، عاطفی، روحی و روانی از خواص عقیق سلیمانی است.

این سنگ قیمتی کمک زیادی به درک حقیقت و پذیرش شرایط می کند و یک پزشک عاطفی بسیار قوی است.

از دیگر خواص عقیق سلیمان تقویت حافظه، استقامت بدنی، صداقت. تسهیل شرایط سخت ارتباطی را به نگین سلیمانی بسپارید این سنگ توانایی صحبت در جمع و سخنرانی را نیز تقویت می کند.

این یک سنگ قیمتی الهام بخش است که هماهنگی درونی ایجاد می کند و می تواند در جادو استفاده شود.

مانند سایر عقیق ها خاصیت حفاظتی عقیق سلیمانی را دارد و اغلب برای مشاغل فکری استفاده می شود.

برای خرید مهره سلیمانی اصل سعی کنید این مطلب را به پایان برسانید، مهره سلیمانی از سنگ های قیمتی می باشد. در ادامه با انواع مهره های سلیمانی قدیمی آشنا شوید.

انواع مهره سلیمانی قدیمی اصل

 1. عقیق سلیمانی (عقیق روبانی)

عقیق سلیمانی (عقیق روبانی) به دلیل ساختار لایه ای با رنگ های مختلف یکی از سنگ های محبوب برای انواع کنده کاری های هنری و حجاری است.

این نوع سنگ به دلیل داشتن رنگ های عالی و متفاوت طرفداران زیادی در بین عموم مردم دارد.
در برخی موارد، مدل های یافت شده به دلیل خواص رنگی عالی و منحصر به فرد، در موزه ها و مجموعه های مشهور جهان نگهداری می شوند.

 1. کنده کاری سنگ سلیمانی

سنگ سلیمانی به دلیل ساختار لایه ای و تنوع رنگ یکی از پرطرفدارترین سنگ ها در بین مجسمه سازان و نجاران است. که به آن تراش و نقش برجسته نیز می گویند. لغت حکاکی به معنای حکاکی و منبت کاری است.

 1. عقیق بوتسوانا

اشکالی مانند گل، پروانه، ماهی، مجسمه های کوچک هنری در سه بعدی با متریال سنگ های نیمه قیمتی در این سبک از جواهرات ساخته می شود. عقیق سلیمانی سنگی ایده آل برای این سبک منبت کاری است.

اگر فرآیند برش و حکاکی در سنگ تراشی سلیمانی به درستی و با دقت بالا انجام شود، ارزش افزوده قابل توجهی برای محصول نهایی ایجاد می کند.

ویژگی های عقیق سلیمانی در سنگ درمانی

عقیق سلیمانی یا عقیق لایه ای ارتباط مستقیمی با چاکرای هفتم (جمجمه، تاج سر) دارد.

این افراد را قادر می سازد تا درک و شهود درونی و معنوی خود را افزایش دهند و همچنین افکار و رفتارهای وسواسی را ترک کنند.

عقیق سلیمانی همچنین از دیرباز برای موارد زیر استفاده می شد :

 • درمان شکستگی استخوان
 • دفع سموم بدن
 • بهبود عملکرد چشم
 • معده و رحم
 • تقویت عروق
 • کمک به جذب اکسیژن

افرادی که سعی در ترک سیگار و اعتیاد دارند می توانند از ویژگی های این سنگ استفاده کنند.

عقیق و مهره سلیمانی در انسان انرژی فوق العاده و مثبت اندیشی ایجاد می کند و باعث تغییر در او می شود.

لازم به ذکر است که این سنگ به عنوان نماد موفقیت شناخته می شود و یکی از بهترین سنگ ها برای دفع زخم ها، بلایا و دشمنان می باشد.

خواص مهره سلیمانی قدیمی یا خاصیت مهره سلیمانی اصل چیست ؟

مهره سلیمانی خواص های فوق العاده دار. که به آنها اشاره میکنیم.

سنگ ها همیشه دارای قدرت جادویی باورنکردنی بوده اند. مهره سلیمانی انرژی های زیادی دارند.

اجزای هستی دارای انرژی مغناطیسی هستند که این مهره های سلیمانی دارند و تاثیر بسیار عالی و شگفت انگیزی در زندگی انسان دارند که همه چاکراها را فعال می کند.

یکی از خواص مهره سلیمانی قدیمی این است که انسان را از انواع جراحات و چشم زخم محافظت می کند و قدرت خاصی در تسخیر قلب افراد دارد.

همچنین انسان را خوش شانس می کند و سخنان او مورد قبول دیگران قرار می گیرد.

یکی از مهمترین خواص مهره سلیمانی افزایش رژیم غذایی است. با فعال شدن چاکرای کرونری (چاکرای هفتم)، تغییرات مهم در زندگی، افزایش هوش و آگاهی، جذب امواج مثبت و دفع امواج منفی و در نهایت شادی و نشاط.

مهره سلیمانی همچنین به فرد کمک می کند تا خود را دوباره پیدا کند و از خشونت جلوگیری می کند.

خرید و قیمت مهره سلیمانی قدیمی اصل

قیمت مهره سلیمانی موکل دار قدیمی چندان قابل اندازه گیری نیست. بحث قیمت سنگ و انگشتر سنگ عقیق مهره سلیمانی بسیار پیچیده است.

سنگ مهره سلیمانی قدیمی از نظر قیمت جزو سنگ های درجه رو به بالا ​​محسوب می شود و قیمت خودش را دارد. اما با توجه به شکل، اندازه، نوع و طرح و قدمت آن ارزش گذاری می شود.

 برای خرید با شماره ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴ تماس حاصل فرمایید.

یکی دیگر از نکات مهم در قیمت گذاری، برش، طرح و نقش سنگ و ابعاد آن و هر چه تراش و زیبایی آن بهتر باشد قیمت بالاتری نیز دارد.

در نظر داشته باشید که به دلیل عجیب بودن و خاص بودن این سنگ قیمتی، گاهی دلالان قیمت بسیار بالایی برای آن تعیین می کنند که توجیهی ندارد، مگر اینکه طرح واقعاً خاصی روی جواهرات وجود داشته باشد.

عکس مهره سلیمانی اصل

مهره سلیمانی قدیمی اصل
خرید مهره سلیمانی موکل دار
نام محصول قیمت محصول سفارش محصول
مهره سلیمانی قدیمی اصل ۵۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان تماس با شماره ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴ و ارسال رایگان درب منزل

بنام زدن یا دعای عقد مهره سلیمانی چیست ؟

(دعای عقد با مهره های سلیمانی) عقیق سلیمانی مهره سلیمانی یا سنگ باباقوری از نوع رگه ای از سنگ کلسدونی یمنی است که خود سنگ یمانی نوعی کوه کوارتز است رنگ رگه های عقیق سلیمانی سفید و سیاه است.

دعای عقد مهره سلیمانی را فقط کسانی می توانند انجام دهند که به علوم غریبه تسلط بالایی دارند. تمامی موارد یا متن دعای عقد مهره سلیمانی در سطح اینترنت می بینید همگی کپی هستند.

دعای سنگ سلیمانی را به کسی بسپارید که چندین سال سابقه در سنگ مهره های قیمتی داشته باشد.

تشخیص مهره سلیمانی اصل چیست ؟

برای تشخیص سنگ مهره سلیمانی اصل و مهره های سلیمانی باید به این نکته توجه کرد زیرا این نگین در دسته سنگ های عقیق قرار می گیرد.

عواملی که برای شناسایی عقیق (مهره سلیمانی اصل) وجود دارد نیز می تواند کمک قابل توجهی به شناسایی “مهره اصلی سلیمانی” کند.

دانستن رنگ های موجود برای سنگ مهره سلیمانی شاید اولین معیار برای “تشخیص مهره سلیمانی اصل” باشد.

خاکستری، سفید، مشکی، آبی، زرد، صورتی، قرمز، سبز و قهوه ای از جمله رنگ های موجود برای این سنگ است.

سختی این سنگ دومین عاملی است که می تواند به شما در تشخیص مهره اصلی و سنگ سلیمانی کمک زیادی کند تا با تهیه آن از خواص سنگ سلیمانی بهره ببرید.

این سنگ به راحتی خراشیده نمی شود. وجود یشم کمک زیادی به شما می کند فقط کافی است آن را روی عقیق سلیمانی بمالید و خراش ندهید.

توصیه می شود برای یافتن عقیق واقعی و تقلبی به افراد متخصص و با تجربه و قابل اعتماد مراجعه کنید تا مشکلی نداشته باشید. با دانستن روش های صحیح یافتن عقیق یا سنگ سلیمانی واقعی می توانید با تهیه یک مهره سلیمانی واقعی از خواص سنگ سلیمانی نهایت استفاده را ببرید.

این مهره با خاصیت های نهفته ای خود از طبیعت،۱۰۰% زندگی شما را متحول می کند.

این سنگ اغلب به صورت گنبدی یا مرمر تراشیده می شود و در صنعت جواهرسازی از این نوع به عنوان نگین در انگشترهای مردانه استفاده می شود و از خواص عقیق سلیمانی استفاده می شود.

پاکستان، یمن و ایران از دیگر منابع این گوهر هستند.

سوالات متداول درباره سنگ مهره سلیمانی قدیمی اصل

مهره سلیمانی برای چی خوبه ؟

بعد از بنام شدن مهره سلیمانی با گذر زمان تأثیراتش بیشتر می شود. و خاصیتهای خودش را در زمینه های محبت اطرافیان، گشایش کارها، سهل شدن امور زندگی، پیشرفت و فتح مهمات زندگی، جلب و جذب پول و ثروت، دفع هرگونه چشم زخم، دفع حاسدان، دفع دشمنان، برش حرف و مقبولیت در عموم، گشایش بخت و شانس و رزق و ازدواج و حفظ جانی و مالی و …نشان می دهد.

مهره سلیمانی چه خاصیتی دارد ؟

یکی از اصلی ترین خاصیت های مهره سنگ سلیمانی، افزایش رزق و روزی، فعال کردن چاکرای تاجی یا چاکرای هفتم، تغییرات بزرگ و اساسی در زندگی، افزایش هوشیاری و خرد و آگاهی، جذب انرژی های مثبت و دفع انرژی منفی، و شادی و نشاط می باشد که در نزد افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

طرز استفاده از مهره سلیمانی چطوره ؟

مهره سلیمانی اصل باید بنام فرد موکلش فعال شود ، طلسم مخصوص یا همان افسون خاص خودش را دارد نسبت به طالع فرد روی مهره سلیمانی خوانده می شود. بعد از بنام شدن مهره سلیمانی می توان آن را همراه خود نگه داشت. و یا اینکه درمحل کار و یا خانه و یا جاییکه به صاحب مهره تعلق دارد گذاشت ، به هرحال بخاطر اینکه بنام صاحبش افسون شده در هر صورت کارایی دارد.

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳٫۶ / ۵٫ شمارش آرا: ۲۴۴

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

4 دیدگاه دربارهٔ «سنگ مهره سلیمانی اصل قدیمی چیست ؟ خرید و قیمت مهره سلیمانی اصل در سال ۲۰۲۲;

 1. مهره سلیمانی یکی از قدیمیترین مهره ها هستش
  آیا خرید این مهره سلیمانی قدیمی و اصل محسوب میشه ؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button