انگشتر یاقوت قرمز – خواص انگشتر یاقوت – انگشتر یاقوت سرخ مردانه

۳٫۸
(۱۸)

انگشتر یاقوت قرمز – خواص انگشتر یاقوت – انگشتر یاقوت سرخ مردانه

محتوا نمایش

انگشتر یاقوت قرمز و خواص سنگ یاقوت

انگشتر یاقوت قرمز یا سنگ یاقوت یکی از سنگهای قیمتی و با رنگی آتشین قرمز خود گرمیت را به دارنده ی سنگ در زندگی چه از لحاظ جسمانی و جنسی و عشق میبخشد. ماده رنگی قرمز آن که از کروم تشکیل یافته برای تصفیه خون و بیماریهای قلبی عالیست، بدن را قوت بخشیده و گرم نگه میدارد. عشق و دوستی ،محبت اطرافیان را در درجه اول بیشتر میکند.فشارخون خیلی پایین ارگان بدن را افزایش میدهد، ویژگی های دیگر انگشتر یاقوت قرمز بدن را قوت و قدرت جسمانی را زیادمیکند، سنگ یاقوت قرمز سنگیست که عشق به خود و اعتماد بنفس را زیادمیکند،وابستگی ها را رها میکند، و در پیشرفت و آسان شدن امور زندگی تاثیرات فراوانی دارد، سنگ یاقوت یکی از بهترین گوهرها در میان مختلف فرهنگها میباشد. رومی های باستان برای سنگ یاقوت آتشین (قرمز) خواص الهام بخش و دارنده اش را حفاظت از هر گونه گزندی می دانستند.
صاحبش را نترس و شجاعت میبخشد، دل را قوت و درک عمیق عشق را به طبیعت و موجودات هستی میبخشد. سنگیست برای رسیدن به اهداف و آرزوها و رفاه البته با استارت شما عالیست، میانماریا همان برمه بزرگترین منبع استخراج سنگ یاقوت بوده و قرن هاست که به تولید آن میپردازند، از نظر تاریخی یاقوت ها از کشور تایلند برای اولین بار استخراج شده است، و بعد از این کشور کامبوج، هند، پاکستان و افغانستان به استخراج این سنگ زیبا و تاثیرگذار پرداخته اند.
بعد از جنگ جهانی دوم معدن های جدیدی از سنگ یاقوت قرمز در تانزانیا، ویتنام، ماداگاسکار و نپال کشف شد و به بهره برداری در صنعت معدن سنگ یاقوت  شد. بهترین یاقوت ازلحاظ رنگ و ارزش بسیار بالا سنگ یاقوت قرمز آتشین هست،که رنگش زنده و هستی بخش و زندگی را سرشار از سرور میکند.

انگشتر یاقوت سرخ مردانه و سنگ ارزشمند یاقوت سرخ

سنگ یاقوت پس از الماس سخترین کانی در میان کانی های دیگر محسوب میشود، این سنگ هرچقدر بزرگ و درشت و رنگ آن به مانند دانه انار سرختر باشد قیمتش هم بالاست، این سنگ را سنگ خردمندان مینامند چون که به صاحبش آگاهی و روشن بینی میدهد و به مرور زمان طبیعت و خود را بیشتر میشناسد،  سنگ یاقوت فرد را با انرژیهای نهفته خود تمایل به آگاهی از وجود خود میکند، سختی این سنگ نه است و ترکیب شیمیایی این سنگ یاقوت آلومین خالص هست که ممکنه با مواد دیگری همچون آهن و کروک مخلوط شود اما به مقدار کم،سنگ یاقوت بیشتر درلایه های آتشفشانی کهن هند و تبت یافت میشود و دارای اقسام مختلفی میباشد که بهترین و زیباترین و مرغوبترین آن یاقوت آتشی (به رنگ دانه انار) میباشد.

خواص انگشتر یاقوت

در باور هندی ها این سنگ از آتش درون نشأت گرفته که هیچ موجودی قادر به خاموش کردنش نیست. هدیه ای برای بودا و کریشنا بوده به باور مردم هندوان، برای تمرکز ذهن سنگ یاقوت خیلی عالیست و زمانیکه میخواهید در مورد موضوعی فکر کنید دیگر از این شاخه به آن شاخه نمیروید، و همیشه بهترین گزینه و راه را در زندگی انتخاب میکنید، و همین باعث پیشرفت در زندگی و هیجان و شادی فراوانی را به شما به ارمغان میاورد.
یاقوت سنگ زندگی هست وکسانی را که تجربه نکرده اند را توصیه به استفاده این سنگ پر از فواید گوناگون میکنم،سنگ یاقوت به دارنده اش انرژی زیادی میدهد وباعث گرم شدن بدن میگردد،کسانی هم که مدیتیشن میکنند چاکرای اول یاهمان ریشه را فعال میکند و باعث فعال شدن تمام چاکراهای بدن میشود مخصوصا چاکرای چهارم قلب بسیار تأثیربخش هست.

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳٫۸ / ۵٫ شمارش آرا: ۱۸

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

1 دیدگاه دربارهٔ «انگشتر یاقوت قرمز – خواص انگشتر یاقوت – انگشتر یاقوت سرخ مردانه;

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button