دعا و طلسمات محبت دعای محبت برای زوج جلب محبت

۴٫۲
(۱۷۲)

طلسمات محبت نیز دارای ارزش و محبوبیت خاصی بود که از دوران باستان در میان مردم به کار برده می شد.

مانند طلسمات محبت قوی که در واقع در دوران سومریان باستان، طلسمات محبت برای پیروزی در جنگ های بزرگ و حفاظت از جان و مال بزرگان ، پادشاهان ، شاهزادگان و ملل مورد استفاده قرار می گرفت.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن مورد نظر تماس حاصل نمایید. ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴

تصویر طلسمات محبت - دعا و طلسم محبت - دعای محبت برای زوج - جلب محبت

یکی از این موارد خصوصا در زمان حضرت اسماعیل نبی بوده که برای تسخیر کردن جن و انس و شیاطین مورد استفاده مردم در تمام زمینه ها به کار گرفته می شد.

طلسمات محبت برای معشوقه

افرادی که در این زمینه با  طلسمات محبت کاری انجام می دهند. بایستی در کار خود به یک آگاهی و دانش رسیده باشند و در واقع استاد و کاردان باشند. از طرفی اجازه نوشتن طلسم را برای تسخیر و یا احضار داشته باشند.

تصویر دعای محبت برای زوج - جلب محبت - طلسمات محبت - دعا و طلسم محبت
دعای محبت برای زوج – جلب محبت – طلسمات محبت – دعا و طلسم محبت

دعای محبت برای زوج از جلب محبت

چون اینگونه طلسم ها به هیچ عنوان شوخی بردار نیست و افراد با موجودات ارگانیک سرو کار دارند. و امکان این وجود دارد که فردی با ندانستن این علم به خودش آسیب جدی برساند.

طلسم ها غالبا به زبان ها و خطهای گوناگون نوشته می شود مانند سریانی ، عبرانی ، طلسمات تصویری ، صبی و…طلسمات نوشته هایی در انواع واژه ها و شکلها و جدولها می باشد.

تاثیری که طلسمات بر روی فرد خواهد گذاشت به آن فردی که طلسم را می نویسد بستگی دارد که تا حد کاربلد بوده و از سابقه کاری اش می گذرد.

دعا با طلسم تفاوت دارد و تفاوتشان در این است که دعا را به زبان ساده می نویسند و خوانده می شود. در حالیکه طلسمات متشکل از هرگونه اشکال و اعداد مبهم است و کسی جز همان کسی که آن را نوشته سر در نمیاورد.

همانطور که می دانید هر فردی از یکی از چهار عنصر اصلی خاک ، آب ، باد و آتش می باشد که طبق همان عنصر طلسم برایش نوشته می‌شود، مثلا در بعضی موارد طلسمات براساس اعداد ابجد کبیر و صغیر نوشته می‌شود، با طلسم می شود کارهای خارق العاده را انجام داد.

به عنوان مثال میتوان برای افزایش محبت و خوش اقبالی و شانس و حتی در موارد منفی هم از آن استفاده کرد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن مورد نظر تماس حاصل نمایید. ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۴٫۲ / ۵٫ شمارش آرا: ۱۷۲

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

1 دیدگاه دربارهٔ «دعا و طلسمات محبت دعای محبت برای زوج جلب محبت;

  1. بنده با دعا نویسی این صفحه کار کردم دستش خیره شاهده چندین کارهاش بودم همشون جواب دادن برای چندتا دوستام کار انجام دادن رو دست نداره زن و شوهرای جداشده از همو که باهم دعوای شدیدی کردن بهم رسونده هرکاری انجام دادن بهترین نتیجه رو دیدن

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button