دعای ذکر مهره مار اصلی چیست ؟ – خواص طلسم مهره مار اصل و (بنام زدن مهره مار)

۳٫۹
(۳۴۹)

دعای مهره مار چیست ؟ دعای مهره مار اصل یکی از مهمترین و اساسی ترین مواردی است که باید هنگام خرید مهره مار مورد توجه قرار گیرد. شاید از خود بپرسید که چرا باید بر روی آنها طلسم دعای مهره مار خوانده شود. آیا بدون ذکر خواندن روی مهره مار نمی توان از مهره مار اصل استفاده کرد … !! و بسیاری از موضوعات دیگر که در این مقاله قصد داریم در زمینه ذکر و دعای مهره مارذکر مهره مار و طریقه عقد مهره مار  بپردازیم. بنابراین ، برای ادامه این مقاله ، با مهره آی آر همراه باشید تا تمام موارد و مشکلات حوزه علوم غریبه را که مربوط به دعای افسون مهره مار مورد نیاز برای فعال شدن مهره مار است ، برای شما کاربران گرامی شرح دهیم.

ذکر و دعای مهره مار اصلی چه اهمیتی دارد ؟

دعا و ذکر مهره مار یکی از نکاتی است که باید به آن بسیار توجه کنیم.

توجه به این نکته مهم است که در حقیقت مهره مار بدون ذکر و دعای مهره مار هیچ عملکرد و فوایدی نخواهد داشت.

ذکر و دعای مهره مار اصلی
ذکر مهره مار اصلی

یعنی اگر طلسم و دعای مخصوصشان روی مهره ها خوانده نشود ، کاملاً بی فایده است.

دلیل این امر این است که برای فعال سازی خواص مهره مار و استفاده کامل از اثربخشی آنها ، باید دعای افسون مهره مار را روی مهره ها انجام داد.

از طریق این دعاها و جادوها می توانیم از خاصیت مهره مار در مراحل مختلف زندگی و در دستیابی به اهداف خود بهره مند شویم.

ذکر خواندن روی مهره مار در اکثر مواقع رعایت نمی شود. این موضوع یکی از دلایل عدم کارکرد مهره ها است.

آنهایی که به دنبال نوشتن دعای مهره مار هستن باید بدانند این نوع دعا و افسون کار هر کسی نیست. و فقط دعانویس مجرب می تواند آن را انجام دهد.

خواص طلسم مهره مار اصل چیست و چگونه انجام می شود ؟

طلسم مهره مار اصلی یکی از مراحلی است که باید برای فعال شدن مهره های مار انجام شود. این جادوها بسته به نوع مهره مار و تمایل صاحب مهره مار و همچنین فعال سازی تاثیرات مهره مار ، انجام می گردد.

خواص طلسم مهره مار اصل چیست ؟
طلسم مهره مار اصل چیست

علاوه بر فعال شدن مهره مار برای جذب انرژی مثبت ، طلسم مهره ی مار باید روی مهره ها نیز اعمال شود تا خود مهره ها از انرژی منفی محافظت شود و عملکرد آن تثبیت گردد.

خواص طلسم مهره مار اصلی :

 • فعال شدن مهره مار در صورت اصل و جفت بودن مهره ها
 • محافظت از خوده مهره مار در مقابل شر و حسد
 • طلسم مهره مار اصلی مکمل و تکمیل کننده مهره مار است.
 • مهمترین خاصیت طلسم دعای مهره مار این است که به شکل افسون خوانده می شود.

این طلسم ها در عملکرد مهره مار و دوام خواص آن نقش مهمی دارند. بعضاً ملاحظه می شود که برخی از صاحبان مهره های مار می گویند دعای مهره مار باید تمدید یابد.

اگر مهره مار به درستی استفاده شود ، دیگر نیازی به تجدید طلسم آن نخواهد بود. زیرا دعاهایی که بر روی مهره مار خوانده می شود ماندگاری بالایی دارند ، مگر در موارد خاص که طلسم همراه مهره مار را باطل می کند. در این حالت ، دعا باید دوباره روی مهره مار افسون شود.

لازم به ذکر است که دعای دوباره روی مهره مار باید به نام همان شخص ( صاحب مهره مار ) خوانده شود. یعنی به نام شخص دیگری قابل خواندن نیست ، و هیچ کار کردی نخواهد داشت.

بنام زدن مهره مار اصل

بنام زدن مهره مار و تأثیرات آن بر مهره مار چیست ؟. و  چرا باید مهره مار به نام شود؟ آیا بدون بنام زدن مهره های مار کارساز است؟ عقد نامه مهره مار چیست؟ … به خاطر داشته باشید که می خواهید پاسخی منطقی برای آنها پیدا کنید.

در ادامه از نحوه به نام زدن مهره مار  و دعای مخصوص بنام زدن مهره مار توضیح میدهیم.

بنام زدن مهره مار اصلی
به نام زدن مهره مار

مهره های مار مانند سایر سنگ های قیمتی دارای یک سری انرژی های مثبت هستند که از طریق آنها می توان از خواص مختلف آنها بهره برد.

تمام خواص بیان شده برای مهره مار فقط با دعایی که روی مهره ها خوانده می شود ، فعال می شوند.

به طور کلی اگر دعای مهره مار و عقد مهره ها به درستی انجام نشود ، نمی توانیم از اثرات و خصوصیات آن بهره ببریم. انرژی های نهفته در مهره مار از طریق دعا به صاحب مهره مار منتقل می شود.

بنابراین نتیجه می گیریم که برای استفاده کامل از فواید مهره مار و مشاهده اثربخشی آن ، مراحل روش به نام زدن مهره مار بر روی آن باید به درستی انجام شود تا بتوانیم از خواص آن استفاده کرده و به خواسته هایمان برسیم.

روش بنام زدن مهره مار یا دعای مخصوص بنام زدن مهره مار

بعد از خواندن دعاهای اولیه بر روی مهره مار ، نوبت به نام كردن مهره مار می رسد. مراحل نامگذاری به شرح زیر است :

پس از انجام یک سری جزئیات مربوط به صاحب مهره مار ، این مرحله انجام می شود.

با بنام زدن مهره مار ، مهره ها فعال می شود. و می تواند انرژی خود را به صاحب خود منتقل کند.

دعا به نام زدن مهره مار توسط دعانویسان و یا عارفان، انجام می شود و ذکر روی آنها خوانده می شود.

روش بنام زدن مهره مار
دعای مخصوص بنام زدن مهره مار

اگر تمام دعا و ذکر مهره مار خوانده شود ، اما مراحل به نام كردن مهره مار انجام نشود ، مهره مار برای شما کارایی نخواهد داشت. مهره ها با دعای بنام زدن مهره مار ، انرژی خود را به فرد مشخص شده منتقل می کنند.

حال اگر مهره ها اصل باشد تاثیرات عجیب و بی نظیری در فرد خواهد گذاشت.  به گونه ای که آن فرد به راحتی عشق را درک خواهد کرد. و از انرژی های مثبت در زندگی خود بهره مند می شوند.

توجه داشته باشید ذکر مهره ی مار و نحوه بنام زدن مهره مار فقط باید به وسیله ی شخص کاربلد و دعانویس و آگاه از علوم غریبه بر روی مهره ها خوانده شود. تا در عملکرد مهره ها تداخلی ایجاد نکند. این مرحله باید با دقت بالا انجام شود. در غیر اینصورت کاربردی نخواهد داشت.

طریقه دعای عقد مهره مار

مرحله دعای عقد مهره مار باید پس از خواندن دعاهای اساسی انجام شود. بنا به درخواست خریدار ، تمام دعاهای لازم برای فعال سازی خواص مختلف مهره مار بر روی مهره مار اعمال می شود. از جمله این دعاها می توان به جذابیت ، رزق و روزی ، ایجاد عشق ، خوشبختی و … اشاره کرد.

طریقه دعا عقد مهره مار
روش دعای عقد مهره مار

همه این دعاها به طور کامل و البته بسته به نژاد مهره مار خوانده می شود. برخی از نژادها مانند مهره مار شاه کبری ، تمام این دعاها را می توان به طور کامل در مورد آن اعمال کرد.

بعد از فعال سازی خواص مهره مار ، نوبت به دعا می رسد تا نام مهره مار را نامگذاری کنید. این مرحله با گرفتن یک سری داده های شخصی از خریدار روی مهره مار انجام می شود. این بدان معنی است که مهره مار می داند که شما برای انتقال انرژی خود به چه کسی نیاز دارید. این مرحله از حساسیت بالایی برخوردار است که باید به درستی و تحت شرایط خاصی روی مهره مار اعمال شود.

اولین شرط برای دعای عقد مهره مار ، اصالت مهره های مار است. فقط مهره مار هندی دارای نیروی مغناطیسی بالایی هستند و می توان عقد مهره مار به نام فرد کرد.

برخی معتقدند که می توان بر روی مهره مار آبزی یا همان صدف دریایی نیز دعا خواند. این کاملا اشتباه است ، زیرا مهره های مار ایرانی از قدرت مغناطیسی بسیار کمی برخوردار هستند و دعا و ذکر خواندن روی مهره مار تاثیری نخواهد داشت.

دعای مخصوص عقد مهره مار اصل چیست ؟

شاید از خود بپرسید که عقد مهره مار چیست و چگونه انجام می شود؟

منظور از عقد با مهره ها این است که اگر منظور صاحب مهره یک فرد خاص باشد یا روی مورد خاصی تمرکز کند ، مرحله عقد با مهره مار با در نظر گرفتن ویژگی های آن شخص انجام می شود.

دعای مخصوص عقد مهره مار
دعا و مخصوص عقد مهره مار

به طور کلی ، تأثیر مهره مار همه جانبه است و نیازهای شما را برآورده می کند. اما اگر کسی تأکید بیشتری روی یک موضوع داشته باشد ، مرحله عقد با مهره های مار انجام می دهیم.

به عنوان مثال ، کسی می گوید که من فقط می خواهم از مهره مار برای تأمین هزینه زندگی خود استفاده کنم ، یا کسی می خواهد رابطه خود را با شخصی که دوست دارد بهبود بخشد …

دعای عقد مهره مار بعد از مرحله طلسم مهره مار و ذکر دعای مهره مار انجام می شود. مهره ها ابتدا باید بنام شود ، پس از آن دعای مخصوص عقد مهره مار باید انجام می شود.

مراحل انجام عملیات با مهره های مار باید با نظم و دقت بیشتری صورت بگیرید تا خصوصیات مهره مار نمایان شود. و هیچ گونه دخالتی در کار مهره ها ایجاد نشود.

آیا کسی می تواند دعای عقد مهره مار را انجام دهد ؟

اکثر کاربران از ما می پرسند که برای خواندن دعای عقد مهره مار چه کاری باید انجام دهیم. یا متن دعای بنام زدن مهره مار از کجا پیدا کنیم؟  آموزش بنام زدن مهره مار ، متن کامل دعای مهره مار رایگان

و بسیاری موارد دیگر وجود دارد که اکثر خریداران به دنبال دعای مهره مار می گردند تا خودشان دعا را روی مهره ها بخوانند.

اول از همه ، باید بگویم که خواندن دعا روی مهره مار آنقدر آسان نیست که هرکسی بتواند آن را روی مهره های خود بخواند.

دعای عقد مهره مار
کسی می تواند دعای عقد مهره مار را انجام دهد ؟

چندین دلیل مختلف برای این امر وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

 • برای خواندن دعا و ذکر ، مهره های شما باید اصلی باشد و متعلق به نژادهای هند باشد. بهترین نژادهای هندی مهره های مار موجود در بازار (مهره مار هندی و مهره مار شاه کبری طبیعی هند) است.
 • قبل از بنام کردن مهره مار ، دعاها و طلسمات لازم برای فعال شدن مهره مار و خواص آن باید روی مهره ها انجام گیرد.
 • این ذکر را باید شخصی انجام دهد که در علوم غریبه استاد و دعانویس باشد. این افراد با توجه به دانش و تجربه خود مراحل استفاده از مهره مار را دنبال می كنند.
 • ترتیب خواندن دعاهای مهره مار بسیار مهم است. ابتدا باید برای خواص مهره مار دعا کنید و سپس باید با گرفتن اطلاعات شخصی قرارداد مهره مار را به انجام برسانید.

چرا باید بر روی مهره مار دعا خوانده شود ؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برای فعال سازی خواص مهره های مار ، دعاهای مربوطه در این زمینه باید بر روی مهره های مار خوانده شود تا خواص معیشت ، خواص جادو ، ویژگی های جذابیت ، شانس و غیره فعال شود. تا از این خواص مهره های مار استفاده کنید.

مهره مار دعا
چرا باید بر روی مهره مار دعا خوانده شود ؟

پس از فعال سازی خواص مهره مار ، نوبت آن است که آن را دعا خوانیم. این خواص که با دعاهای مربوطه فعال می شوند ، باید به صاحب مهره مار منتقل شوند ، بنابراین فرد می تواند اثرات مثبت آن را مشاهده و از آنها استفاده کافی کند.

در حقیقت ، مرحله عقد مهره مار دقیقاً همین کار را می کند. به طور معمول ، با انجام مرحله عقد ، مهره مار صاحب خود را شناسایی می کند و می تواند انرژی مثبت را برای صاحب خود جذب کند.

ما قبلاً اشاره کردیم که روند عقد یا بنام زدن مهره مار با گرفتن اطلاعات شخصی صاحب مهره مار انجام می شود. این مشخصات باید کاملاً دقیق باشد تا مانع عملکرد مهره مار نشود.

مرحله عقد مهره های مار باید توسط یک متخصص و مجرب در زمینه علوم فرازمینی باشد.

فرق بین بنام زدن مهره مار با عقد مهره مار اصل

کلمه عقد یا همان صیغه عقد مهره مار دقیقاً همان به نام زدن مهره مار است. برخی افراد به نام زدن را به عنوان عقد مهره مار و برخی دیگر به عنوان صیغه عقد مهره مار می دانند.

اما به طور کلی ، همه این اسامی یکسان هستند. برای چیدمان مهره مار ، اطلاعات شخصی باید از صاحب مهره مار گرفته شود تا این مرحله به درستی انجام شود و مهره ها به نام شخص شود.

فرق بین بنام زدن مهره مار با عقد مهره مار 
فرق بنام زدن مهره مار با عقد مهره مار

برخی افراد نمی خواهند مهره مار به نام آنها زده شود. در این حالت دعای عمومی بر روی مهره مار خوانده می شود تا فرد بتواند از برخی از خواص مهره مار لذت ببرد.

اما بهتر است عقد مهره مار انجام شود تا اثرات مثبت مهره مار افزایش یابد. این تاثیرات در مدت ۴۰ تا ۹۰ روز معلوم می شود و دائمی است.

زمان کار کرد مهره های مار به مغناطیسی بدن انسان بستگی دارد. افرادی که آهنربای قوی تر یا انرژی مثبت بیشتری دارند می توانند خیلی زود از خواص مهره های مار استفاده کنند.

ذکر و دعای مخصوص مهره مار اصلی

ذکر و دعای مهره مار همان دعاهایی است که روی مهره مار اعمال می شود ، به این معنی که دعاها و طلسم های مهره مار باید بر روی آنها خوانده شود. برخی معتقدند دعای مهره مار باید روی کاغذ نوشته شود و همراه مهره مار ارسال شود. این کاملا اشتباه است.

ذکر و دعای مخصوص مهره مار اصلی
ذکر مخصوص مهره مار اصلی

از آنجا که دعای مهره مار به صورت ذکر است ، بنابراین باید این ذکر را روی مهره ها نیز بخوانیم تا استقامت بیشتری داشته باشند. ذکر مرتبط با دعای مهره مار در چند مرحله انجام می شود و نمی توان این مراحل را روی کاغذ نوشت و ارسال کرد.

بنابراین نتیجه می گیرم که بهترین دعا و در واقع دعای اصلی مهره مار باید خوانده شود تا تأثیر زیادی در عملکرد و اثربخشی مهره اصلی مار داشته باشد.

دعای افسون مهره مار اصل چیست ؟

افسون مهره مار اصل به این معنی است که با خواندن دعای مخصوص و بنام کردن مهره ها به شخص خاصی داده شود. در واقع دعای افسون مهره مار یکی از زیر گروه های بنام کردن مهره مار است که باید در این مرحله از دعا با دقت خاصی انجام شود.

دعای افسون مهره مار چیست ؟
افسون مهره مار چیست ؟

در روش افسون مهره مار ، باید اطلاعات شخصی کاملی از شخص گرفته شود و در طی تشریفات مربوطه ، روی مهره های مار اعمال شود. افسون مهره مار همان به نام کردن مهره مار است. فقط در میان اقشار مختلف برخی افراد این مرحله را روش افسون مهره مار و برخی دیگر را ذکر مهره مار اصل می دانند.

برای فعال شدن مهره مار اصل چه کاری انجام می شود؟

در این بخش ، ما معمولاً مراحلی را که باید برای فعال شدن مهره مار انجام شود شرح می دهیم. فعال شدن مهره مار از ۳ قسمت مشترک تشکیل شده است. در واقع موارد ذکر شده در بالا را در این قسمت به صورت کلی و مختصر ذکر خواهیم کرد.

برای فعال شدن مهره مار چه کاری انجام می شود؟
فعال شدن مهره مار چه کاری انجام می شود؟
 • مرحله ۱: دعاها و طلسم های مورد نیاز برای فعال سازی خواص مهره مار باید انجام شود تا خصوصیات مهره مار آشکار شود. به عنوان مثال: دعای مهره مار برای رونق کسب و کار – دعای مهره مار برای رزق و روزی – دعای مهره مار برای بخت گشایی – دعای مهره مار برای جذابیت و … …
 • مرحله دو: این مرحله که به دعای بنام زدن مهره مار معروف است ، یکی از مهمترین مراحل در معنای دعای مهره مار است. فردی که می خواهد از مهره مار استفاده کند با گرفتن یک سری اطلاعات شخصی در مورد مهره ها به نام آن شخص نامگذاری می شود و شخص به عنوان صاحب مهره مار شناخته می شود.
 • مرحله ۳: همانطور که گفته شد ، عملکرد مهره مار به طور معمول است. اما در موارد خاص باید بیشتر روی یک موضوع خاص تمرکز کرد. یا مورد خاصی را در نظر بگیرید که این مرحله نیز با بدست آوردن مشخصات انجام می شود. این کار در مرحله عقد مهره مار انجام می شود و با در نظر گرفتن سایر مشخصات می توان این مرحله را انجام داد.

برای کدام نژادهای مهره مار می توانیم دعا بخوانیم ؟

بنابراین ، با استفاده از این قسمت از مقاله ، متوجه شدیم که برای استفاده از خواص مهره های مار و استفاده از اثربخشی آن ، باید مهره های مار خود را فعال کنیم.

این فعال شدن مهره مار را می توان از طریق دعا و طلسم های خاصی که روی مهره ها انجام می شود نیز انجام داد.

برای کدام نژادهای مهره مار می توانیم دعا بخوانیم ؟
کدام نژادهای مهره مار می توانیم دعا بخوانیم ؟

سوال مهمی که در اینجا مطرح می شود این است: آیا می توان هر نوع مهره مار را فعال کرد و بر روی آن دعا یا افسون خواند؟

جواب منفی است

توجه داشته باشید که فقط مهره مارهایی که دارای مغناطیس قوی هستند می توانند برای فعال شدنشان دعا خواند. گاهی مشاهده می شود که مشتریان مهره های مار ایرانی را خریداری می کنند و به دنبال دعا و عقد مهره مار بر روی صدف های دریایی هستند.

باید بگوییم که چون مهره مار آبزی یا پرورشی (صدف دریایی) میدان مغناطیسی بسیار ضعیفی دارد ، قادر به خواندن ذکر مهره مار نیستند. دلیل اصلی این امر عملکرد ضعیف مهره مار ایرانی است.

معروف ترین نژادهایی که توانایی خواندن دعا و انجام طلسم های خاص را دارند مهره مار شاه کبرا و مهره مار هندی اصل هستند که در زیر به طور مفصل در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

دعا و عقد مهره مار شاه کبری
دعا مهره مار شاه کبری

همانطور که در بالا ذکر شد ، یکی از بهترین نژادهای مهره مار که می توان دعا یا ذکر مربوط به آن را انجام داد ، مهره مار شاه کبری هندی است.

مهره مار شاه کبری هندی King Cobra (طبیعی) به دلیل داشتن میدان مغناطیسی قوی و قدرت جادویی بسیار بالا ، می توان بیشتر دعای مهره مار را روی آن خواند.
به طور کلی تمام دعاها بر روی این نژاد از مهره های مار انجام می شود و در ادامه به برخی از این دعاها که مهره مار شاه کبری را فعال می کنند اشاره خواهیم کرد.

این طلسم ها شامل دعا برای حمایت ، دعا برای رونق تجارت ، دعا برای عشق و علاقه ، دعای آرامش و اعتماد به نفس و … است.

البته هر یک از این دعاها دارای دو مرحله است ، به این معنی که هر یک از این طلسم ها زیر گروه خاص خود را دارند که همه آنها کاملاً برآورده می شوند.

دعای مهره مار هندی اصل
دعای مهره مار هندی

نژاد دیگری که می تواند دعا خوانده شود و فعال شود مهره مار هندی اصل است. به طور کلی ، تمام نژادهای هندی توانایی قرائت دعا را دارند.

اما در بعضی موارد با نژادها و گونه های مختلف مارها و مهره هایی که از آنها گرفته شده کاملا متفاوت است.

مهره مار هندی اصل دارای میدان مغناطیسی کمتری نسبت به مهره مار شاه کبری دارد که آن را با ویژگی ها و خصوصیات مختلفی ساخته است. البته تجربه نشان می دهد که قدرت جادوی شاه کبری در برخی موارد از نژاد هندی اصل پیشی گرفته است.

سوالات متداول درباره دعای مهره مار و عقد مهره مار اصل

چگونه مهره مار را بنام خود كنيم یا چگونه مهره مار را بنام کنیم ؟

تنها راه بنام کردن مهره مار این است که به وسیله دعانویسان یا عارفانی که در علوم غریبه استاد هستن صورت بگیرد. اینکه خودتان دست به کار شوید برای به نام کردن مهره مار داخل همین مقاله مفصل توضیح داده شده است.

مهره مار چگونه باطل میشود ؟

مهره مار زمانی باطل می شود که به آب روان وجاری بیندازید. ویا اینکه برای همیشه گمش کنید که دراین صورت مهره ها به شما تعلق ندارد. ویا اینکه مهره ها جای نجسی افتاده باشند. مهره ها بعد از بنام شدن فقط به صاحبش کارکرد دارن و بدرد کس دیگه ای نمیخورند. زمانیکه مهره ها برای دومین بار بنام کس دیگری افسون شود کلا هم باطل می شود وهم کارایی خودش را برای همیشه ازدست می دهد. ضمنا پاکی ویا نا پاکی شما ربطی به مهره ها ندارد. سرویس بهداشتی و یا هر جای دیگری هم می تواند همراه داشت.

طلسم مهره مار را کجا بگذاریم ؟

طلسم و دعای مهره مار در جایی گذاشتنی نیست و ذکرو افسون برا آن خوانده می شود. برخی معتقدند که باید روی کاغذ نوشته شود. ولی اینکار صحیح نیست. طبق تجربه چندین ساله ما که اولین ارائه کننده مهره مار اصلی هستیم

متن ذکر مخصوص مهره مار چیست ؟

اگر متنی در باب ذکر مخصوص مار در سطح اینترنت دیدید. مطمئن باشید به درد نخور هست کسانی که در زمینه علوم غریبه فعالیت دارند. مانند ما طراح وبسایت و وبلاگ نویس نیستند.که متن آن را در اختیار عموم قرار دهند. ( معادله آموزشی نیست )

طلسم مهره مار چگونه است ؟

طلسم مهره ها به وسیله دعانویس مجرب روی مهره مار انجام می شود که این همان ذکر و دعای عقد مهره مار است. برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید.

مهره مار چگونه فعال میشود ؟

مهره مارباید از یک جفت ماری که جفت گیری شده بدست بیاد. مهره ها تنهایی هیچ خواص جادویی ازخود ندارند. کسانیکه درعلوم غریبه فعالیت دارند که البته استاد هستند بنام صاحت مهره مار افسون و یا دم می کند که مهره ها فعال شوند و بنام خریدار می شود. تا به مرور زمان مهره ها قویتر و فعالتر می شوند. که روز به روز تأثیرات جادویی خودش را به صاحبش به ارمغان می آورد.


دانلود متن دعای بنام زدن مهره مار ، متن بنام زدن مهره مار ،  طلسم مهره مار زنگی ، طلسم مهره مار چیست ، متن طلسم مهره مار ، طلسم همراه مهره مار ، افسون مهره مار ، دعای افسون مهره مار ، متن دعای افسون مهره مار ، روش افسون مهره مار ، متن دعای افسون مهره مار ، ذکر مهره مار ، ذکر مهره مار چیست ، ذکر مخصوص مهره مار ، ذکر دعای مهره مار چیست ، دعای مهره مار نی نی سایت ، دعای مهره مار میخوام ، دعای مهره مار چیه ، دعای مهره مار داشتن ، دعای مهره مار اصل ، دعای مهره مار واقعی ، دعای مهره مار اصلی ، دعای عقد مهره مار ، عقد نامه مهره مار ، دعای مهره مار چیست ؟ ، متن دعای عقد مهره مار ، سوره عقد مهره مار ، دعای عقد مهره مار چیست ، دعا عقد مهره مار ، طریقه عقد مهره مار ، دانلود دعای عقد مهره مار ، دعای مهره مار در قران ، دعای مهره مار نی نی سایت ، دانلود رایگان دعای مهره مار ، دانلود رایگان متن دعای مهره مار ، دانلود کتاب دعای مهره مار ، عکس دعای مهره مار ، دانلودمتن دعای مهره مار ، دانلود رایگان دعای مهره مار

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳٫۹ / ۵٫ شمارش آرا: ۳۴۹

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button