تشخیص مهره مار اصل از بدل و تست اصل بودن مهره مار

۴
(۵۹۱)

تشخیص مهره مار اصل از بدل و ” تست اصل بودن مهره مار ” مطلب امروز مهره آی آر است. همچنین درباره فیلم حرکت و تشخیص مهره مار اصل با سرکه ، چگونه مهره مار اصلی را بشناسیم ؟ (چگونه بفهمیم مهره مار اصلیه) و مهره مار اصلی چه شکلی است ؟ هدف از این مقاله آگاه سازی خریداران محترم قبل از خرید مهره مار اصل است.

تشخیص مهره مار اصل از بدل

تشخیص مهره مار اصل از بدل یکی از سر درگمی های تمام خریداران می باشد.

پیشنهاد من این است که مقاله را کامل مطالعه بفرمایید. که جای سوالی باقی نماند. اکثر مشتریان محترم به دنبال” تشخیص مهره مار اصل از بدل ” هستن. اما همیشه از خواندن مطالب پرهیز میکنند. و تنها سوالشان این است که چطور تشخیص بدم ؟ جواب شما در همین مطلب به طور کاملا جامع و روان داده شده است.

تصویر تشخيص مهره مار اصلی - تست اصل بودن مهره مار - روشهای تشخیص مهره مار اصل
تشخيص مهره مار اصلی – روشهای تشخیص مهره مار اصل

برای تشخیص مهره مار اصل از بدل باید به چند نکته توجه بفرمایید:

 1. شما به دنبال چه نوع مهره ماری هستید ؟ چندین نوع مهره مار است که همگی از جفت گیری مارها به وجود اومدن و همگی تقریبا اصل هستند.
 2. از مهره مار اصلی تا چه اندازه انتظار دارید ؟ تمامی مهره مارها تاثیر حداقل و حداکثر دارند.
 3. اگر مهره های من اصل باشد انتظار دقیق من برآورده خواهد شد ؟ جواب کاملا مشخص است. خیر ، چون یک انتظاره عجیب دارید و این مورد تنها به بخت شما باز میگردد.
 4. مهره مار اصلی خیلی از انتظارات شما را برآورده می کند. اما نه یک مورد مشخصی که خودتان انتظار دارید. اگر جای دیگری به شما این وعده را دادند مطمئن باشید دروغی بیش نبوده.
 5. فروشگاه های متفاوت و بسیاری در سطح اینترنت با دیدگاه های مختلف وجود دارد. اگر به این صفحه هدایت شدید آدرس را درست آمدید.

ازینکه این ۵ مورد را برای تشخیص مهره مار اصل از بدل مطرح کردم. برای تجربه ی چندین و چند ساله که در زمینه این نوع محصولات داریم بود. ۹۹% مشتریانی که به دنبال خرید مهره مار اصلی هستند. به هیچ وجه به دنبال اطلاعات بیشتر نیستند.

تنها به یک جواب فروشنده بسنده می کنند. جنس ما اصل است و هیچ تحقیقی در این باره ما از مشتریان ندیده ایم تا به حال. فقط و فقط بعد از خرید از فروشگاه های مختلف به دنبال این هستند که جنسشان اصل هست یا خیر . آیا کارای دارد یا خیر ؟

در جواب این نوع مشتریان عزیز مهره مار اصلی مانند اجناسی مثل لوازم برقی نیست که ضمانت نامه داشته باشد. کمی با خود فکر کنید واقعیت این است که این مهره ها تنها با استفاده کردن اصل و بدل بودن آن را متوجه خواهید شد و بس.

تست اصل بودن مهره مار
آزمایش اصل بودن مهره مار

در نظر داشته باشید ضمانت اصل بودن این نوع مهره ها برای چیست ؟

اینکه شما به خواسته دقیقتان برسید ؟ یا زندگی شما از ۲ ماه بعد متحول خواهد شد به صورت کاملا رویایی ؟

جواب مشخص است اینها تماما وعده های دروغ و پوشالی هست که از فروشندگان قبل از خرید می شنوید.

مهره مار اصلی خواص و خاصیت های زیادی دارد که می توانید به صورت واقع گرایانه مطالعه کنید.

در ادامه با تشخیص مهره مار اصلی از بدل با ما همراه باشید.

تست اصل بودن مهره مار

برای تست اصل بودن مهره مار همانظور که در بالا به آن اشاره کردم. مطلب های بسیاری در اینترنت منتشر شده است. که بسیاری ازین مطالب غیر واقعی بوده و فقط برای جلب نظر مشتریان این مطالب و ویدیو ها تولید شده است.

در مورد تست اصل بودن مهره مار خرافات بسیاری وجود دارد. افرادی که قصد کلاهبرداری و  ترویج این مطالب برای فروش بیشتر را دارند. تنها دلیلش هم کمیاب بودن مهره مار اصلی می باشد.

روش تست مهره مار اصل
چگونه مهره مار اصلی را بشناسیم؟

در واقع این ها فقط یک مشت اعتقادات بی پایه و اساس می باشد. که به سود خودشان آنها را منتشر میکنند و هیچ علم و منطقی پشت آن نیست.

تنها واقعیت و تست اصل بودن مهره مار این است. که مهره مار اصلی را از یک فروشگاه معتبر تهیه کرده و به نام خود کنند. بعد از ۴۰ روز این مهره ها فعال خواهد شد.

هر چقدر هم زمان بگذرد تاثیراتی که فرد مورد نظر خواهد دید بسیار  قوی و محکم خواهد بود.

اما موردی که اینجا تفاوت دارد در تاثیرات مهره مار که اشاره ای هم در پاراگراف بالا به آن کردم.

مهره های زیادی وجود دارد که می توانید تهیه کنید و از آن بهره ببرید.

تفاوت این مهره ها در قدرت آنها است. مهره مار آبزی یا پرورشی اسم صحیح آن (صدف دریایی) هست. که هزار مدل تضمین و اثبات اصل بودن دارند. ولی بسیار ضعیف هستند و کارآمد نیست.

به قیمت های پایینی هم در بازار فروخته می شود. این مهره ها اصل هستند اما از مارهای آبزی و پرورشی به وجود می آیند. به اندازه لپه بوده یا کمی بزرگتر قدرتی ندارند.

مهمترین نکته روش تشخیص مهره مار اصل این است. که مهره ها باید از یک جفت ماری که با هم جفت گیری کرده اند به دست آمده باشند.

سایت مهره آی آر بعد از تجربه ۱۲ ساله در زمینه علوم غریبه، اشیای تاثیرگذار و دعانویس مجرب اولین ارائه کننده مهره مار اصل در ایران می باشد.

تست اصل بودن مهره مار را می توانید با به همراه داشتن مهره های اصلی و دیدن خاصیت های آن تجربه کرده و با نظر خود ببینید. تنها تست این مهره ها این است که از جایی آنها را تهیه کنید که تخصصشان این نوع محصولات باشد.

فیلم حرکت مهره مار اصل با سرکه

فیلم حرکت مهره مار اصل در سرکه ، عنوانی که برای کاربران اینترنت بسیار جالب است.

تست مهره مار اصل با سرکه
آزمایش مهره مار اصل با سرکه

به اطلاع می رسانیم سنگ یا استخوان یا خیلی چیزهای دیگر در آبلیمو و سرکه می تواند حرکت کنند. و حرکت مهره مار اصل در سرکه یک فریب است.همینطور هیچ ارتباطی به اصل و بدل بودن مهره مار ندارد.

تنها به دلیل خاصیت اسیدی بودن همینطور جریان مغناطیسی سرکه و آبلیمو هست که مهره ها و اشیای دیگر حرکت می کنند. این یک آزمایش علمی است. که بسیاری افراد سودجو از این آزمایش به نفع فروش خودشان بهره می برند.

فیلم حرکت مهره مار اصل با سرکه که در رسانه های ویدیو محور منتشر شده است. واقعیتی برای تمام مهره ها و سنگ ها حتی استخوان ها هم می باشد. اما دروغی بزرگ برای تست مهره مار اصل از بدل بوده است.

تمام کسانی که به دنبال فیلم مهره مار اصلی هستند. که اصل بودن آن اثبات شود باید بگویم چنین فیلمی وجود خارجی ندارد. و هر فیلمی در این باره که دیده اید فقط یک نمایش است برای گول زدن شما.

فیلم تشخیص مهره مار اصل با سرکه وجود ندارد. گول افرادی را که برای بازارگرمی همه کار می کنند را نخورید.

این مطالب تجربه و تحقیق چندین ساله سایت مهره آی آر است. اینکه چگونه مهره مار اصلی را بشناسیم در ادامه توضیح داده می شود.

چگونه مهره مار اصلی را بشناسیم ؟

چگونه بفهمیم مهره مار اصلیه ؟ اولین موردی که درباره مهره مار باید بدانید. این است که مهره های مار اصلی به سختی به دست می آیند. آن هم به دست مارگیران و مرتاضان هندی و پاکستانی که بسیار کار خطرناکی است.

از آنجایی که تنوع مارها زیاد و از نژادهای مختلفی هم هستند. از این رو تنوع در تعداد آنها نیز بسیار زیاد است. اگر بخواهیم اصلی بودن مهره مار را متوجه شویم به اثری که بر روی شخص می گذارد می شود تکیه کرد.

روش شناسایی مهره مار اصل

مارها در زمان جفت گیری بسیار حساس هستند. اگر فردی در حال جفت گیری به مارها نزدیک شود بی شک با حمله مارها مواجه می شود.

مارگیران وارد بکار میدانند که چطور در هنگام جفت گیری نزدیک مارها شوند.  وگرنه انسان عادی که در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارد خود را به خطر میندازد.

این مهره ها سالی یک بار در بهار جفت گیری می کنند به همین راحتی به دست نمی آید با خرید قیمت پایین از فروشگاه های نامعتبر خودتان را گول نزنید.

نکته ای مهم بود که گفته شد تا بدانید این سنگ مهره های جادویی به همین راحتی به دست نمی آید که مثل نقل و نبات در بازار به هر قیمتی به فروش برسد.

مواردی که در چگونه شناختن مهره مار اصلی باید بدانیم :

 • مهره مار باید حاصل جفت گیری یک جفت مار نر و ماده باشد. اگر غیر این باشد اصل هم باشد کارایی نخواهد داشت.
 • مهره ها باید به نام صاحب یا خریدار شود آن هم برای اولین بار (به اصطلاح عقد شود. دعای مهره مار) وقتی به نام یک فرد شد دیگر به شخص دیگری کار کرد ندارد. از این رو پس یا تعوض نباید شود.
 • مهره هایی که قبلا به نام شده باشند به درد نمیخورند حتی اگر اصل باشند.
 • تستی برای اصل بودن آنها وجود ندارد. جز شکل ظاهری آنها که طبیعتا مهره مارها هم شکل نیستند. و از لحاظ نژادی با هم تفاوت دارند.
 • با مطالعه همین مطلب به یک نتیجه منطقی خواهید رسید. (همیشه مرجع را دنبال کنید.)

نکاتی مهم برای چگونه مهره مار اصلی را بشناسیم گفته شد. در آخر مهره مار اصلی چه شکلی است می پردازیم.

مهره مار اصلی چه شکلی است ؟

مهره های مار هم شکل نیستند و نسبت به نژادهای مارها با هم متفاوتند.

معمولان مهره های مار اصل به شکل دایره شکل بوده و اندازه ی آنها تقریبا هم اندازه یک سکه ۱۰ تومانی است.

مهره مار هایی که در سایت مهره آی آر ارائه می شود به نام های مهره مار شاه کبری اصلی و مهره مار هندی نام دارند که تصاویر آنها را در اینجا قرار می دهیم.

قدرتمند ترین مهره هایی که در ایران ارائه می شود.

مهره مار هندی اصل
یک جفت مهره مار هندی اصلی پشت و رو
نام محصول قیمت محصول سفارش محصول
مهره مار هندی اصل (مهره مار دابویا) ۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان تماس با شماره ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴ و ارسال رایگان درب منزل
مهره مار اصلی
مهره مار اصلی شاه کبری
نام محصول قیمت محصول سفارش محصول
مهره مار شاه کبرا (شاه کبری) یا دابویا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان تماس با شماره ۰۹۱۲۷۴۵۴۳۰۴ و ارسال رایگان درب منزل

از تمامی کسانی که این مقاله را تا انتها دنبال کردند کمال تشکر را دارم.

کاربران محترم و خریداران عزیز توصیه می کنم در هنگام خرید از فروشگاه های معتبر محصول مورد نظر را تهیه بکنند.

سولات متداول درباره تشخیص مهره مار اصلی

چگونه بفهمیم مهره مار اصلیه ؟

اول استفاده از آن هست و دووم شکل ظاهری آنها که متفاوت هستند. برای اینکه بفهمیم مهره مار اصلیه یا نه باید از یک فروشگاه معتبر تهیه و از آن استفاده کنیم.

مهره مار اصلی چه شکلیه ؟

دایره شکل است و به اندازی تقریبی سکه ۱۰ تومانی در همین مقاله تصاویری از مهره های مار اصلی  وجود دارد.

فیلم مهره مار در سرکه چیست ؟

فیلم هایی که در رابطه با اثبات اصل بودن مهره مار در سرکه و امثال آنها منتشر شده است دروغی بیش نیست. و فقط برای افرادی سودجو این آزمایش یک نوع راه گول زدن افرادی هستند که به دنبال مهره مار اصلی هست.

آزمایش مهره مار اصل چیست ؟

آزمایش مهره مار اصل و امثال این سوالها را در همین مطلب به طور کامل توضیح داده ایم. از پست و سایت مهره آی آر دیدن بفرمایید .

چگونه مهره مار را تست کنیم ؟

برای تست مهره مار تنها راه حل صحیح آن استفاده از جنس اصلی است . و شگرد سرکه و آبلیمو اصلا درست نیست و تنها بازار گرمی یک سری افراد سود جو است. توصیه سایت مهره آی آر در داخل همین مطلب به وضوح قابل مشاهدی است.


فیلم تشخیص مهره مار اصل , تشخیص مهره مار دانه برنجی اصل , تشخیص مهره مار دانه برنجی اصل , فیلم مهره مار اصل , آزمایش مهره مار اصل , تشخیص مهره مار اصل از تقلبی , چگونگی تشخیص مهره مار اصلی , راه تشخیص اصلی بودن مهره مار , راههای تشخیص مهره مار اصل , راههای شناخت مهره مار اصلی , روش تست مهره مار اصل , روشهای تشخیص مهره مار اصل , شناخت مهره مار اصلي , طریقه تشخیص مهره مار اصل , نحوه تشخیص مهره مار اصلی , آزمایش اصل بودن مهره مار

چگونه تشخیص دهیم مهره مار اصل است؟ قبل از پاسخ به این سوال به تعریفی مختصر از مهره مار می پردازیم.

خواص مهره مار یا خاصیت مهره مار اصلی بحثی است که برای بسیاری از افراد قابل توجه می باشد و خیلی از افراد فرق مهره مار اصلی و تقلبی را نمی دانند و برای این کار، داشتن تخصص و مهارت تشخیص مهره مار اصلی مهم است.

مهره مار باعث خوش شانسی می گردد و باعث می شود شما محبت اطرافیان و آشنایان را داشته باشید و همین طور میتوان گفت باعث دور کردن دشمنان خواهد شد.

بارهای مغناطیسی که در مهره مار وجود دارند باعث میشود اعصاب آرام شده و نگرانیها و استرس ها از فرد دور شود و انرژی فوق العاده ای ایجاد خواهد کرد که کمتر کسی آن را تجربه می کند و این موارد تنها بخش اندکی از خواص مهره مار می باشد.

در زمینه خواص این مهره مار اصل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهبود و ایجاد محبت و علاقه و روابط عاطفی
 2. پیشرفت و ترقی کسب و کار و بالا رفتن روزی
 3. کارگشایی از دیگر ویژگی های بی نظیر سنگ مهره هاست
 4. بخت و اقبال خوب داشتن
 5. ایجاد جذابیت و آرامش فوق العاده
 6. قدرت جسمی و روحی بالا داشتن
 7. باز شدن بخت از خواص پرطرفدار مهره مار است
 8. خوش شانسی و اعتماد به نفس زیاد
 9. جذب انرژی های مثبت و دور شدن از انرژی های منفی و چشم بد

تعریفی از مهره مار

در پاسخ به این سوال که مهره مار چیست، باید گفت تعریف این عنوان کار دشواری است و برای فهم این موضوع نیاز به تجربه است. مهره مار نیرویی می باشد که پروردگار ایجاد کرده است .

مهره مار انرژی بسیار مثبتی دارد که این انرژی از جانب خدا به این مهره ها داده شده است و باعث تاثیرات شگرف می شود.

تعریف مهره مار اصل به این صورت است که این مهره از جفت گیری یک جفت مار نر و ماده است بیشتر این جفتگیری ها در فصل بهار صورت می گیرد.

مار های منحصر به فردی در این زمینه هستند که در زمان جفتگیری ترشحی بر روی سر آنها ایجاد می شود و این ترشح مانند پیله است و ترشح دارای بار مغناطیسی است و به این ماده مهره مار میگویند.

در زندگی رسیدن به آرامش و اطمینان و اعتماد یکی از موارد بسیار مهم است. همه افراد میتوانند در همه زمینه ها موفق باشند و پیشرفتهای زیادی را کسب کنند. مهره مار برای افراد جذاب و قابل توجه است.

در زمان های قدیم بسیاری از افراد از مهره مار اصل برای امور مختلفی از جمله موفقیت و حکومت بهره میبردند. مهره مار اصلی خواص بی نظیری دارد.

خیلی از افراد برای امور خود به دنبال این سنگ قیمتی هستند و علت آن انرژی بینظیری است که این سنگ دارد. با توجه به خواص مهره مار این سنگ در دسته سنگ های قیمتی قرار گرفته و توجه افراد زیادی را به سمت خود کشیده است.

طرز استفاده مهره مار اصل به این صورت می باشد که در مرحله اول نباید به کسی بگوید که این سنگ با ارزش را تهیه کرده اید. زیرا علنی کردن آن باعث ایجاد موج منفی خواهد شد بسیاری از افراد اطلاعات کافی و مناسبی درباره این سنگ مهره مار ندارند.
خواص جادویی مهره مار بسیار زیاد است و البته  تشخیص مهره مار اصل از بدل در این زمینه را باید جدی گرفت.

میتوان مهره مار را در همه زمینه ها به کار برد و تنها با خرید و تهیه این سنگ میتوان خواص داشتن مهره مار اصلی را تجربه کرد.

تشخیص مهره مار اصل از بدل

نکته بسیار مهم برای داشتن مهره مار اصل این است که ما این مهره ها را از سایت ها یا افراد درست و معتبر تهیه کنیم.
تشخیص مهره مار اصل از بدل با سرکه، فیلم حرکت مهره مار در سرکه، جفت شدن مهره مار در سرکه و گذاشتن مهره مار در سرکه و تست مهره مار در آب عناوینی است که بسیار زیاد برای تشخیص مهره مار اصل و تقلبی  مورد جستجو قرار می گیرد.

روش فیلم مهره مار در سرکه در این زمینه بسیار معروف شده است اما این مهره ها داخل سرکه جذب می شوند و این به اصل و بدل بودن آن ها ربطی ندارد.

عکس مهره مار تقلبی از روش دیگر تشخیص مهره مار اصل از بدل است. این روش در مواقعی بسیار میتواند کمک کننده باشد و کار را آسان کند.

فیلم تشخیص مهره مار اصل از منابع معتبر و سایت های با اعتبار بالا برای افراد مفید است اما نکته قابل توجه این است که به هر فیلمی در اینترنت نمی توان اعتماد کرد سعی کنید ارزیابی خود را با دقت بیشتری انجام دهید.

تست مهره مار با آتش نیز از موارد دیگر قابل توجه است و نکته بسیار مهم این است که  تست مهره مار در سرکه روشی مفید نیست سنگ، استخوان و هرچیزی میتواند در آبلیمو و سرکه حرکت کند و این روش یک روش فریبکارانه است.

فیلم های منتشر شده در این زمینه دروغ و فریبکاری ست و تنها با این کار قصد دارند افراد را فریب دهند پس باید مراقب این محتوا ها بود.

مهره مار اصلی چگونه است؟ نکته مهمی که وجود دارد این است که در خیلی از موارد تنها با استفاده از مهره مار می توان از اصل بودن اطمینان پیدا کرد.

تشخیص مهره مار اصل چگونه است؟ اینکه دنبال چه مهره ماری میگردید بسیار مهم است پس باید به این سوال جواب داد که افراد به دنبال چه مهره ماری هستند؟ شما میتوانید برای تشخیص مهره مار اصل روش های مختلفی را امتحان کنید.

در اینترنت مطالب زیادی برای تست مهره مار اصل وجود دارد که سایت mohrew.ir دارای اطلاعات ارزشمندی در این زمینه است.

تشخیص مهره مار دانه برنجی اصل

مهره مار دانه برنجی چیست؟ مهره مار در مارهای نر بار مثبت و در ماه های ماده دارای بار منفی می باشد و مانند آهن ربا می باشد و اندازه این مهره ها به صورت دو عدد لپه معمولی ست.

این مهره ها بعد از جفت گیری از سر مار افتاده و و اگر کسی این مهره ها را پیدا کند مغناطیس بدن تقویت شده و نتایج مهمی را به دست می آورد.

با همراه داشتن مهره های اصلی مار میشود ارتباط های خوبی برقرار کرد و اعتماد به نفس و انگیزه در افراد ایجاد خواهد شد.

استرس کاهش یافته و آرامشی نسبی در افراد ایجاد خواهد شد. داشتن جذابیت از دیگر مزایای منحصر به فرد مهره مار اصلی است.

بهتر شدن وضعیت مالی و ایجاد شانس با استفاده از این مهره های جادویی امکان دارد. مهره مار اصل از بیماری ها را پیشگیری کرده و درد را کاهش می دهد

یکی از این موارد ایجاد آرامش و بالا رفتن اعتماد به نفس می باشد مهره مار دانه برنجی خاصیت بسیار زیادی دارد و این مهره ها اندازه آن ها کوچکتر و متفاوت تر می باشد.

مزایای سنگ مهره جادویی اصل تشخیص مهره مار دانه برنجی اصل را نباید نادیده گرفت و داشتن مهره مار اصلی بسیار کمک کننده می باشد شما در سایت mohrew.com میتوانید خرید و قیمت مهره مار اصلی را انجام دهید.

همچنین می توان گفت مهره های مار به یک شکل نمیتوانند باشند وعلت آن نژاد های مختلف مارهاست. مهره مار های اصل اصولا دایره ای شکل هستند و اندازه آن ها نیز به صورت یک سکه ۱۰ تومانی ست.

مهره مارهای شاه کبری و مهره مار هندی بسیار معروف هستند و تصاویر اصل آن در اینترنت موجود است.

در پاسخ به این سوال که چگونه مهره مار داشته باشیم؟ باید گفت برای این کار می توانید به فروشگاه های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و مهره های اصل را تهیه کنید.

سوالات متداول:

چگونه مهره مار اصل داشته باشیم؟

باید گفت برای این کار می توانید به فروشگاه های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و مهره های اصل را تهیه کنید.

انواع نژاد مار ها به چه صورت می باشد؟

نژاد هندی یکی از نژادهای بسیار معروف است که مارهای افعی، مار بوآ، مار پیتون و مار زنگی یکی از بهترین نژادهای مار می باشند که نژادهای هندی هستند.

مهره مار اصلی به چه صورت میباشد؟

بعد از چهل روز می توان به اصل بودن آن پی برد و برای هر کس پاسخ متفاوت مثبتی دارد.

تاثیرات مهره ماراصل به چه صورت است؟

اثرات مهره مار در زندگی هر کس منحصر به فرد است و اگر شما مهره مار اصل را تهیه کنید بی شک خواص و تاثیرات مثبت آن شامل شما خواهد شد.

آزمایشات مربوط به مهره مار اصل چگونه است؟

برای اطلاع در این زمینه کافیست به سایت mohrew.ir مراجعه کنید و اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

تست مهره مار در سرکه به چه صورت می باشد؟

تست مهره مار در سرکه دروغ و فریبکاری ست و کار برای فریب دادن بیننده است پس به این محتوا ها دقت ویژه ‌ای داشته باشید آگاه باشید سرکه روش مناسبی نیست.

این مقاله برای شما چقدر مفید بود ؟

بر روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۴ / ۵٫ شمارش آرا: ۵۹۱

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

همانطور که این پست را مفید دیدید ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

5 دیدگاه دربارهٔ «تشخیص مهره مار اصل از بدل و تست اصل بودن مهره مار;

 1. سلام وقت بخیر ..من چهارسال پیش ازتون مهره مار خریدم یکسال عالی بود بهد دیگه تاثیری نداشت ..دعایی که همراه مهره مار بود اب خورد و از بین رفت چیکار باید بکنم..اگر امکانش هست پاسخ را برام ایمیل کنید باتشکر

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   دوباره تماس بگیرید و دعایی که همراه مهره مار را داشتید را تمدید کنید!
   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. سلام وقتی مارها جفتگیری میکنن میشه اونارو کشت و مهرهایشان را برداشت ؟ تاثیراتش از بین نمیره ؟

  پاسخ
  • سلام اگر مارها را در حال جفتگیری دیدیم چطور بفهمیم که مهره دارند یانه ؟اصلا در حین جفتگیری مهره می اندازن بیرون یعنی همان جا که بهم پیچ خورده و جدا میشن مهره را میاندازن یا باید مهره رو از آنها استخراج کرد توضیح بدید ؟مرسی
   در ضمن کدام نژاد و نوع مارها در جفتگیری مهره دارند مخصوصا تو ایران؟

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز برای اینکه پاسخ سوالهایتان را دریافت کنید تماس بگیرید در صورتی که مهره مار تهیه نکردید میتوانید مشاوره ای داشته باشید!
    مهره هایی که در مهره آی آر ارائه می شود از هند و پاکستان وارد می شود ، مهره ایرانی قدرتی برای شما نخواهد داشت.
    موفق باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button